Wrogie rozwiązanie pojazdów na wydarzenia online

Foxbox dodało produkty Hesco Terablock do swojego portfolio FC Porto Koszulka o wysokim bezpieczeństwie, zapewniając innowacje barierowe na rynku wydarzeń online.

Terablock® jest sprawdzonym produktem wielomilionowego inwestycji Hesco, a także szeroko zakrojonych testów. Zatrzymuje ciężarówkę o pojemności 15 000 funtów podróżującą z prędkością nawet 50 km / h.

Dostępny w różnych formatach, TerabLock® jest połączeniem zintegrowanej bariery pojazdu, a także odpornego na wspinaczki panelu Weldmesh.

Płaskie do dostawy, jednostki Terablock® XL mają 1,2 m wysokości, szerokości 1,2 m i długości 2,12 m. Wyszkolony zespół może zamknąć jezdni szerokości 30 stóp z systemem w zaledwie 40 minut.

Modułowy styl Terablocka oznacza, że ​​aktualizacje są proste w przypadku zmieniającego się poziomu zagrożenia.

John Davy, założyciel/dyrektor zarządzający Floorbox, komentarze:

Głównym celem HESCO jest ochrona sił NATO na całym świecie, bronienie kluczowej infrastruktury. Terablock® przeszedł z tak obszernymi Club America Koszulka testami, że jest to idealny sposób na ochronę wnikania, a także wyjście w meczach piłkarskich, a także wydarzeniach online za każdym razem, gdy jakikolwiek rodzaj pojazdu może być bronią.

Adam Wilding-Webb, dyrektor ds. Wysokiego bezpieczeństwa HESCO, mówi:

Po skutecznym wdrożeniu naszych barier bezpieczeństwa na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 r., Pięć lat rozwoju systemu ewoluował w odpowiedzi na nowe SSC Napoli Koszulka wyzwania. Jest to unikalne rozwiązanie, integrując bariery pojazdów wypełnione ziemią, a także panele Weldmesh.

Terablock® został zaprojektowany tak, aby był szybki instalowany w różnych środowiskach, a także z naszym połączeniem z FloorBox, możemy teraz dostarczyć system do zdarzeń online w odpowiedzi na stale zmieniające się zagrożenie.

Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj wideo TerabLock® w Internecie:

#SportSvenuebusiness – Utrzymanie cię w wiedzy!

Udostępnij ten artykuł

Bach: MKOC przyznaje Igrzyska Zimowe 2030 tylko podczas majowej sesji ogólnej

Światowy komitet olimpijski nie przekazuje kilku zimowych meczów miastom podczas następnej sesji ogólnej, jeśli będzie wierzyć prezydentowi MKOC Thomasowi Bachowi.

Bach powiedział Kyodo News w zeszłym tygodniu, że podczas sesji majowej w Indiach, tylko przyznanie Igrzysk Zimowych w 2030 r., A także paraolimpijskim meczom zimowym, zamiast jednoczesnego oświadczenia dla 2030 roku, a także w 2034 roku. 2025, jak również powiedział organizacji informacyjnej Nowe przywództwo musi wytyczyć własną ścieżkę dla 2034 roku.

powiązane historie

Phil Andrews: The Future of USA Fencing Events

Analiza: MKOl gra w grę opóźnienia dla gospodarza gier zimowych 2030

John Farra mianował amerykańskim dyrektorem ds. Rozwoju sportu

Stresy finansowe w przyszłych grach koncentrują się na spotkaniach MKOl

Sapporo burmistrz anuluje MKOl satysfakcjonujące, aby przejść przez 2030 olimpijską ofertę

„Uważam, że nawet w okolicznościach, w których możesz mieć po prostej stronie technicznej, wielkie powody, aby to zrobić, że z powodu wielkiego zarządzania nie byłoby to idealne” – powiedział Bach.

Trzy poprzednie gry Wintertime Games liczą w 2030 r.: 1972 Hold Sapporo, 2002 Hold Salt Lake City, a także 2010 Hold Vancouver. 2034 byłby pierwszymi meczami przyznanymi przez przyszłego nowego prezesa MKOl podczas Igrzysk 2032 Summertime, którzy już jedzie do Brisbane w Australii.

Salt Lake City naprawdę ma nadzieję na jeszcze jedno igrzyska olimpijskie, a także paraolimpijskie mecze zimowe mogą zostać opóźnione do 2034 r., Przewodniczący Komitetu Olimpijskiego i Paraolimpijskiego zasugerował w zeszłym miesiącu. Susanne Lyons, której termin jako przewodniczący zarządu kończy się pod koniec 2022 r., Powiedziała The Associated Press „Gdybyśmy mieli preferencje, znacznie lepiej byłoby zrobić z 2034 roku” po USOPC, a także członków z Salt Lake City -Komitet ds. Gier zadowolonych z urzędników MKOl w zeszłym miesiącu w Szwajcarii.

Lyons stwierdził, że „nie oznacza to, że nie bierzemy się na 2030”. Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Zasugerowała zmartwienia inflacyjne ze sponsorowania, a także budżetową stroną rzeczy, które zapewniły krótki zwrot w 2030 r. Po meczach lat w 2028 r. W Los Angeles, oprócz „niezawodności w MKOl nie skierowanym do USOPC lub komisji cytatu Salt Lake, Jednak w kierunku rządu USA pod względem tego, co uważają za brak poparcia MKOl ”po dwustronnym panelu kongresowym w ubiegłym roku oskarżył USA sponsorów MKOl o przychody przed prawami człowieka, a także Stanów Zjednoczonych, a także Stanów Zjednoczonych. Dyplomatyczny bojkot gier.

Nawet gdy komentarze Lyonsa zaczęły przekraczać dyskusję na Salt Lake z czterema latami, podobnie stwierdziła: „To, co potencjalnie może uczynić nas kandydatem 2030, naprawdę zależy od innych ofert, a także tego, na co uważam, że MKOl czeka. Nasz cytat wyprzedza oferty Sapporo, a także Vancouver. Wierzę, że czekają, aby zobaczyć, jakie inne kraje mogą zaoferować ”.

Organizatorzy cytatów Salt Lake City zasugerowali, że plan budżetowy o wartości 2,2 miliarda dolarów musi mieć w 2030 r., Utrzymując tę ​​liczbę, zwiększając 10 procent inflacji w ofercie 2034.

Drugi cytat z Ameryki Północnej z Vancouver zrobił kluczowy krok w zeszłym tygodniu, kiedy kanadyjski komitet olimpijski, a także rodzime partnerzy wystawili szacunkowy koszt na igrzyska na 3 miliardy dolarów, a jedna trzecia funduszy rządów, a także resztę ze źródeł osobistych . Cytat Vancouver odbywa się między miastem, Newcastle United Koszulka a czterema z pierwszych krajów Kanady, co czyni go pierwszym cytatem prowadzonym przez rdzenną przez rdzenną liczbę gier.

Cytat planu budżetowego został wydany dokładnie w tym samym czasie co glob, a także poczta informowała, że ​​turystyka Kolumbii Brytyjskiej, a także kapłan sportowy Melanie Mark w zeszłym miesiącu powiedział Kanadyjskiego Komitetu Olimpijskiego, że nie pomyśli o poparciu dla wyceny 2030 jest dowodem na to, że dzielnice, a także uczestnictwo w pierwszych krajach są przygotowane do przyczynienia się do kosztów. List Marka, z 24 czerwca, stwierdzono, że informacje muszą zostać dostarczone do prowincji do Bayern Munich Koszulka 15 sierpnia o kosztach, zanim prowincja podejmie decyzję, czy dokładnie, jak to się weźmie udział.

Sugerowane przez Sapporo odmiany planu budżetowego od 2,4 miliarda do 2,6 miliarda dolarów. Podobnie jak Salt Lake City, a także Vancouver, Sapporo proponuje wykorzystanie prawie wszystkich istniejących miejsc z pewnymi potrzebnymi uzupełnieniami. Bach powiedział we wtorek Kyodo News „Istnieje wyjątkowo świetna praca zespołowa między różnymi poziomami władz, a także rządem z jednej strony… a także z drugiej strony z japońskim komitetem olimpijskim. Oprócz tego rodzaju pracy zespołowej, a także wsparcia jest jednym z podstaw dla każdego zamiaru organizowania igrzysk olimpijskich. ”

Sapporo po raz pierwszy postawił się jako kandydat na 2026 r., Który ostatecznie został przyznany Milanowi, a także Cortina D’Ampezzo we Włoszech. Obserwatorzy olimpijscy swobodnie zastanawiali się, czy MKOl nagradza Sapporo i mecze 2030 jako prawie wykonanie Japoniinull