Klucze do gry mentalnej do praktyki jakości

za pomocą przygotowania umysłowego w celu zminimalizowania błędów mentalnych

Czy popełniasz błędy mentalne w konkurencji? Jeśli tak, te błędy mogą być funkcją tego, jak ćwiczysz…

Błędy w konkurencji nie wskazują na brak zdolności, talentu lub warunkowania.

Przez większość czasu błędy mentalne wynikają z tego, jak trenujesz, jak ćwiczysz, a dokładniej, jak trenujesz umysł, aby konkurować.

To przygotowanie umysłowe ma kluczowe znaczenie dla minimalizacji błędów psychicznych w konkurencji.
Zbyt wielu sportowców przechodzi ruchy w praktyce. Ci sportowcy uczestniczą dwie godziny dziennie przez pięć dni w tygodniu w sumie 10 godzin treningu.

Chociaż ci sportowcy ćwiczą fizycznie, nie są w pełni obecni Bologna FC 1909 Koszulka psychicznie. Umieszczenie godzin jest inne niż liczba godzin. Ci sportowcy mogą nigdy nie przegapić praktyki, ale na pewno przegapić okazję.

Problem polega na tym, jak trenujesz umysł, aby reagować w konkurencji…
Kiedy jesteś fizycznie obecny w praktyce, twoje uwarunkowanie może się poprawić, a twoje umiejętności techniczne mogą być lepsze, ale nigdy nie trenujesz umysłu, aby był w pełni przygotowany do konkurowania.

W przypadku gimnastyczki brak przygotowania umysłowego nie trenuje umysłu, jak reagować na bobble w środku rutyny.

Dla baseballistka brak przygotowania umysłowego nie trenuje umysłu, jak się odbijać po rezygnacji z czterech biegów w pierwszej rundzie.

Dla piłki nożnej brak przygotowania umysłowego nie trenuje umysłu, aby nadał ton gry, grając agresywnie z gwizdka.

Dla tenisistka, brak przygotowania umysłowego, nie trenuje umysłu do walki przez mecz po złym rozgrzewce.

Jeśli nie trenujesz swojego umysłu do rywalizacji, to pod przymusem konkurencji popełnisz te same błędy mentalne w kółko.

Na przykład błędy mentalne czasami nękały New York Jets w trakcie sezonu NFL 2017-18…

Po przegranej z Carolina Panthers, dysze zostały oznaczone siedem kar, z których cztery były przeciwne defensywnemu, w tym jednej kary defensywnej, która przedłużyła cztery czwarte jazdy dla Panter.

Wszystkie te błędy mentalne pozwoliły Panterom wrócić w czwartej kwarcie, aby oddać Jets swoją piątą porażkę w sześciu meczach.

Darron Lee, linebacker Jets, stwierdził, że Jets zwrócił szczególną uwagę na ich przygotowanie umysłowe podczas praktyk po straty.

Lee: „Piątkowe praktyki w tym tygodniu [mieliśmy mniej błędów, jeśli w ogóle, po tym, jak trenerzy podjęli decyzję o położeniu dodatkowego nacisku na ukończenie każdego okresu praktyki. Powiedziałbym, że cały tydzień praktyki był całkiem niezły. Było ostrzejsze na całej planszy, bez błędów, bardzo niewielkich kar, ludzie są taktowane. ”

Lee oświadczył, że obrona Jets koncentrowała się na ćwiczeniu gry w taki sam sposób, w jaki chcą konkurować w zakupie, aby zmniejszyć błędy mentalne…

Lee: „Zaczęliśmy koncentrować się na ostatnim okresie dnia. Po prostu kończąc, będąc ostrym, bez głupich kar, zeskakując. Możemy to kontrolować i nie możemy się doczekać, aby to połączyć w niedzielę. ”

Minimalizacja błędów mentalnych zaczyna się od przygotowania umysłowego i szkolenia umysłu do konkurowania.

Wypróbuj ten pomysł, aby wyszkolić swój umysł, aby konkurować:
Mieć plan praktyki. Zadaj sobie pytanie: „Jak mogę ćwiczyć, aby lepiej konkurować?”

Po udzieleniu odpowiedzi na to pytanie zidentyfikuj cele ćwiczeń i stwórz scenariusze konkurencyjne, które pozwalają trenować umysł, aby konkurować w ten sposób.

Na przykład pełne skupienie, intensywność, zarządzanie niepowodzeniami, pokonywanie wątpliwości musi być częścią Twojej regularnej praktyki.

Ćwicz w sposób, który pomoże ci w konkurencji, nie przejmuj się tylko ruchami.

Zacznij od nauki kontrolowania koncentracji w praktyce i konkurencji z ukierunkowanym programem audio i skoroszytu sportowca:

Popraw koncentrację w sporcie!

Jeśli jesteś sportowcem, który jest często rozpraszany, koncentruje się na konkurencji lub chce dowiedzieć się więcej o tym, jak lepiej skupić się pod presją, skupiony sportowiec jest dla Ciebie!

Koncentracja i zdolność skupienia się w przeciwnościach jest to, co sportowcy mistrzowskie robią najlepiej.

Tylko jedno rozproszenie, aby wejść do umysłu, aby stracić istotny punkt, przegapić putt lub stracić sekundę od czasu okrążenia. Nie możesz pozwolić, aby rozproszenia były szalone w twoim umyśle i powodować popełnienie błędów w ważnych czasach w grze!

Skoncentrowany sportowiec to kompletny system pokazujący, jak skupić się jak mistrz i wykorzystać moc strefy skupiają się na każdym remisie na boisku, boisku, torach lub kursie w praktyce i grach!

Ten skoroszyt i program CD Olympique Lyonnais Koszulka składa się z 2 płyt dźwiękowych, które obejmują 14 dni ulepszania ćwiczeń i podstawowego, aby podążać za skoroszytem, ​​który prowadzi Cię przez każdy z 14 dni, pomaga stosować strategie i dostosowuje ćwiczenia do osobistych wyzwań dotyczących koncentracji.

Odkryć:

Jak szybko zidentyfikować zakłócenia, które sabotują twoją koncentrację i jak szybko ponownie Juventus Koszulka skupić się po rozproszeniu.

Jak korzystać z Pregamenull

Nadal bierze agresywną metodę w US Open

, działając agresywnie w tenisa

Przed otwarciem USA analityk tenisowy Kashima Antlers Koszulka ESPN Brad Gilbert stwierdził, że „zwycięstwo w Nowym Jorku daje Rafael Nadal najlepszy sezon w historii przez mężczyznę”.

12 września Nadal właśnie to zrobił, stając się pierwszym graczem, ponieważ Rod Laver w 1969 roku wygrał trzy kolejne tytuły wielkiego szlema. Jednak zwycięstwo w Nowym Jorku nie było łatwym wyczynem dla Nadal. Jest graczem nr 1 na świecie, ale do niedzieli nigdy nie dotarł do finału US Open.

„To jeden z najważniejszych turniejów – dla mnie, prawdopodobnie najważniejszy” – powiedział Nadal.

Poproszony o ocenę jego szans na wygraną Nadal stwierdził,

„Jestem na szczycie turnieju, ale Top nie zawsze wygrywa. Musiałem dokonać pewnych zmian w mojej metodzie, aby przygotować się do tego turnieju. ”

Nadal wiedział przy zakupie, aby wygrać ten turniej, którego potrzebował, aby skupić się na swojej grze mentalnej i wykonaniu.

Sądy w US Open w przeszłości przedstawiły problemy Nadala.

„Po prostu uważam, że US Open może być najszybszym wielkim szlemem, tak” – powiedział Federer. „To może być jeden z problemów dla Rafaela tutaj”.

Nadal dokonał kilku korekt w swojej grze, aby grać znacznie bardziej agresywnie i nadążyć za szybkością US Open.

„Myślę, że piłki są tu szybsze niż w Wimbledonie” – powiedział Federer. „Możesz naprawdę przejść przez boisko, jeśli grasz tutaj agresywnie”.

Aby przygotować się do turniejów, ustali cele przetwarzania, aby pomóc mu grać znacznie bardziej agresywnie i bliżej linii bazowej. Ten styl gry nie jest naturalnym podejściem Nadala, ale wykorzystanie celów procesowych, aby pomóc mu poprawić jego równowagę, pracę nóg, przyczepność i szybkość na linii bazowej, którą był w stanie opanować tę technikę.

Nadal mógł poczuć presję wynoszącą każdą wygraną w Stanach Zjednoczonych otwartych. Po zwycięstwie nad zwycięstwem nad Fernando Verdasco stwierdził, że,

„Jedynym sposobem na znalezienie usługi jest walka, poruszanie się, bieganie i kontrolowanie tej presji”.

W każdym z siedmiu meczów w US Open Nadal grał w sposób o wiele bardziej agresywny.

Wiedział, że jeśli nadal będzie agresywny i skupił się na swojej egzekucji, może kontrolować rytm późno w rundach.

„Teraz mogę zmienić rytm. Mogę zagrać w kawałek backhand. Mogę służyć, wygrać nieco bardziej całkowicie darmowe punkty z serwem i mogę grać znacznie bardziej do linii bazowej. Tak więc pozycja na dworze się poprawiła, plasterek poprawiła się i niezbędne było dla mnie strzał, aby zatrzymać rytm tego gracza. ”

Naucz się sprawdzonych technik gry mentalnej, aby wykonać najlepsze na boisku!

Czy ty (lub twoi gracze) osiągniesz swoje umiejętności w konkurencji?

Czy przynosisz swoją Tigres UANL Koszulka najlepszą i wiele pewnych siebie gry?

Wybrane tenisisterzy nauczyli się, jak prowadzić z najwyższym zaufaniem do turniejów.

Jeśli jesteś Bayer 04 Leverkusen Koszulka gotowy na poprawę swojej wytrzymałości psychicznej i wykonanie z najwyższym zaufaniem do meczów, zaufanie do tenisa: wytrzymałość psychiczna dla graczy turniejowych może ci to pomóc!

Użyj zaufania do tenisa, aby zwiększyć wytrzymałość psychiczną w tenisa i odkryć potężne i sprawdzone techniki gry mentalnej, które pomogły profesjonalistom wygrać!

Zaufanie tenisowe: wytrzymałość psychiczna dla graczy turniejowych

Co mówią klienci mentalni?
„Dziękujemy za całą wiedzę, narzędzia, materiały i pomoc, którą udzieliłeś przez cały ten kurs. To było naprawdę wspaniałe doświadczenie. Z niecierpliwością czekam na zintegrowanie tego systemu treningu mentalnego nie tylko studentom w klubie, ale także wnosić tę fantastyczną edukację na zewnątrz sportowcom, którzy naprawdę są zaangażowani, i dąży do osiągnięcia ich najwyższych występów ”.
~ Tim Whitehead, główny profesjonalista tenisowy, MGCP

Pobierz nasz całkowicie bezpłatny raport psychologii tenisowej!

Dowiedz się, czy popełniasz jeden lub znacznie więcej z tych „kosztownych” błędów w grze mentalnej podczas meczów!

Pobierz nasz całkowicie bezpłatny raport psychologii tenisowej:

Sześć niewymuszonych błędów „gry mentalnej” tenisarzy popełniają między punktami

Odkryjesz:

Jak twój umysł może być twoim najlepszym lub najgorszym atutem na boisku.

Jeśli skutecznie używasz umysłu między punktami.

Jedna technika, która może pomóc Ci odpuścić ostatni punkt.

Najlepsze umiejętności gry mentalne, które musisz opanować, aby zwiększyć swoją pewność siebie i wydajność między punktami.

Kliknij tutaj, aby pobrać swój całkowicie bezpłatny raport dzisiaj: sześć niewymuszonych błędów „mentalnej gry” teniserzy wykonują między punktami

Co mówią tenisownicy?
„Danielle naprawdę dobrze sobie radziła z kontrolowaniem swoich emocji podczas dzisiejszych meczów. Byliśmy z tego bardzo szczęśliwi, że nie okazała jej frustracji podczas meczu; Myślę, że to było wielkie osiągnięcie. Naprawdę wyglądała na kontrolę nad swoimi emocjami, nawet gdy dwukrotnie winna lub popełniła błędy. Zmiany, które widzieliśmy w zakresie zachowania Danielle w mniej niż 24 godziny, były niesamowite! Dziękuję za wskazówki! ”
~ Jennifer Alamo, rodzic tenisowy

Zwiększ swoją pewność siebie i skupiaj się na eksperckim coachingu gry mentalnej!

Mistrz trener gry mentalnej, dr Patrick Cohn, może pomóc ci podbić grę mentalnąnull

Set Classic Sunshine Sunsal Sunshine dla Orlando

Orange County Convention Center w Orlando na Florydzie będzie gospodarzem kwalifikacji do Sunleyball Sunshine Classic w latach 2002–2025.

Edycja 2022 zaplanowana jest na 1–3 kwietnia. Sunshine Classic jest jednym z 12 kwalifikacji do Mistrzostw National Girls w siatkówce USA. Krajowe Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka mistrzostwa 2022 odbędą się 23 czerwca – 4 lipca w Indianapolis z kwalifikacją od 5 marca w showdown Salt Lake City w Utah.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Orange County Convention Center i Greater Orlando Sports w sprowadzeniu kwalifikatora Sunshine Classic z powrotem do Orlando na następne cztery lata”, powiedział prezes i dyrektor generalny siatkówki USA Jamie Davis. „The Sunshine Classic to najważniejszy turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Krajowych Mistrzostw Juniorów w siatkówce USA i wiemy, że nasi sportowcy, rodziny, urzędnicy i pracownicy uwielbiają wszystko, co Orlando zapewnia dla nich miejsce”.

W 2021 r. Ponad 1100 drużyn rywalizowało w Sunshine Classic z 36 drużynami awansującymi do mistrzostw krajowych.

„Cenimy naszą wieloletnią partnerstwo z USA Volleyball i dziękujemy im za ich ciągłe zaufanie do centrum gościnności” – powiedział Mark Tester, dyrektor wykonawczy Centrum Konwencji Hrabstwa Orange. „Z niecierpliwością oczekujemy perspektywy współpracy z amerykańskimi siatkówką i kwalifikatorem Sunshine”.

„Cieszymy FC Utrecht Koszulka się, że witamy kwalifikator Sunshine Classic Girls, w tym najlepszych sportowców w siatkówce wewnętrznej z całych Stanów Zjednoczonych przez następne cztery lata” – powiedział Jason Siegel, prezes Sports Greater Orlando. „W imieniu naszych partnerów w OCCC, Orange County i Chand Out Orlando, nie możemy się doczekać, aby zaoferować niezwykłe doświadczenie dla wszystkich trenerów, sportowców i rodzin, RB Leipzig Koszulka które będą podróżować do naszej społeczności na wydarzenie”.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Martin Robinson nazwał brytyjskiego dyrektora konsultingowego w Meis-A Perkins Eastman Studio

Martin Robinson, Riba, ARB, został mianowany dyrektorem konsultingowym w Wielkiej Brytanii w MEIS-Perkins Eastman Studio. Z siedzibą w Londynie Robinson wykorzystuje wyjątkowe trzydzieści pięć lat oddanego wiedzy w dziedzinie praktyki handlowej, rekreacyjnej i sportowej. Jego niezbędne doświadczenie i sprawdzone przywództwo będą świetnym atutem dla zespołu, ponieważ studio wzmacnia jego obecność w Wielkiej Brytanii i Europie.

Po ukończeniu Politechnice South Bank Robinson rozpoczął karierę architektoniczną, szybko zdobywając know-how w firmach projektowych w całym Londynie.

Przez dwadzieścia cztery lata pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w KSS Design Group, jednej z największych firm skoncentrowanych na sporcie w Wielkiej Brytanii. Podczas swojej kadencji Robinson był odpowiedzialny za codzienne prowadzenie praktyki, nadzorowanie finansów firmy, bezpieczeństwa i bezpieczeństwa, zasobów ludzkich, technologii informatycznych i administracji Sao Paulo FC Koszulka biur. Zarządzał także międzynarodowymi możliwościami w Izraelu, Francji, Portugalii, Australii, Nowej Zelandii i Kataru.

Dzięki zrównoważonej wrażliwości Robinson jest prawdziwym liderem na wskroś. Jego wrodzone zaangażowanie w profesjonalizm i udokumentowane talenty jest oczywiste w każdym projekcie, którego się dotyka. Zajmował się doradcą technicznym różnych głośnych projektów piłkarskich i sportowych, w tym w London Olympic Mieles. Poparł także wysiłki studia w opracowaniu nowego stadionu dla Everton FC w Bramley-Moore UNAM Pumas Koszulka Dock, który jest obecnie w budowie w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii.

Znany nowy dom Evertona na temat historycznego nabrzeża Liverpoolu zaoferuje możliwość ponownego ustalenia konwencjonalnej gościnności piłkarskiej i doświadczeń w meczu. Robinson wsparł wysiłki Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka studia w opracowaniu nowego stadionu, obecnie w budowie. Kredyt: Wzór BDP
Dan Meis, Faia, Riba, założyciel i zarządzanie dyrektorem Meis – Perkins Eastman Studio, powiedział:

Martin jest bardzo doświadczonym starszym architektem z kompleksowym doświadczeniem w zakresie projektowania sportu, a także wiele innych rodzajów budynków, i cieszymy się, że mamy go na pokładzie. Dzięki jego udokumentowanym osiągnięciom w zakresie przywództwa projektowego, szczególnie w Wielkiej Brytanii, nie możemy się doczekać, aby zbudować wokół niego zespół i szybko wykorzystać dodatkowe możliwości w najbliższej przyszłości.

Robinson powiedział:

Od dawna podziwiałem pracę Dana i kulturę, umiejętności i rozwój MEI – Perkins Eastman Studio. Jako dyrektor konsultingowy chętnie pomogę w nawigacji w kierunku studia, gdy przeprowadzamy się do przodu, nadal rozwijamy swoją obecność w Wielkiej Brytanii i Europie, a przede wszystkim pomagam przekraczać granice przełomowych projektów sportowych.

MEIS – Perkins Eastman Studio jest podekscytowany, aby podnieść Martina Robinsona do jego nowej roli w zespole.

Oliver Wright, szef sprzedaży premium, gościnność i catering, Everton FC, był jednym z ponad 40 ekspertów w branży w ALSD International 2021, podczas którego uczestnicy byli traktowani na wycieczkę Goodison Park, gdzie koncepcje są testowane na nowy stadion . Vicky Jaycock, starszy menedżer – New Stadium Sales, Everton, jest jednym z 38 najlepszych dyrektorów branży siedzących w Międzynarodowej Radzie Doradczej ALSD.

O Meis – Perkins Eastman Studio
MEIS – Perkins Eastman Studio, butikowa praktyka projektowa z biurami w Los Angeles i Nowym Jorku, specjalizuje się w projektowaniu doświadczenia i spektaklu. Od miejsc rozrywki sportowej i domowej po aktywację miejską, MEIS tworzy środowiska, które inspirują ludzi do gromadzenia się i świętowania.

Dan Meis, Faia, jeden z wiodących innowatorów w projektowaniu miejsc obywatelskich, miejskich, domowych i sportowych, prowadzi tę praktykę. Uznany jako jedna z wielu inspirowanych praktyk zawodu obejmująca ultra-kreatywne i utalentowane osoby, MEIS tworzy wielokrotnie nagradzane, wyraźne i niezapomniane doświadczenia z widzami, które powodują znaczny zwrot z inwestycji i generowania dochodów dla klientów.

Sports Venue Company organizuje i dostarcza ALSD International, wiodące wydarzenie dla sektora Premium Seat & Hospitality, z naciskiem na optymalizację dochodów poprzez nowe kompilacje, przebudowy i ekspansje usług, w imieniu Stowarzyszenia Dyrektorów Suite Luksusowych…

… W wydarzeniu 2022 odbędzie się konferencja na wysokim szczeblu, wystawa prezentująca wiodące w branży produkty i usługi, wydarzenia sieciowe oraz zakulisowa podróż na stadionie Tottenham Hotspur, sponsorowana przez Levy UK + Ireland.

#Alsdinternational – wiodące wydarzenie w Europie dla Premium Seat & Sports Hospitality Sector
#ALSD – Prowadzenie branży siedziby premium przez ostatnie 30 lat
#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma dla wiadomości, widoków i rozwoju branżowego

Udostępnij ten artykuł

Sport Oregon dodaje Nathan Nayman do Organizacji

Sport Oregon zatrudnił Nathana Naymana, aby poprowadził swoje wysiłki na zewnątrz.

Naayman jest starszym ekspertem, który przeniósł się do Portland w 2018 roku po dziesięcioleciach w rejonie Zatoki San Francisco. Miał kompleksowy zawód z wizą, a także jako dyrektor stowarzyszenia zarówno w Komitecie ds. Zadań, jak i Rady Medical Facility of Northern, jak i środkowej Kalifornii. Wielu niedawno służył jako Chelsea FC Koszulka taktyczny doradca interakcji w sąsiedztwie w Portland Diamond Project, grupie administracyjnej, która stara się sprowadzić drużynę baseballową Major League do Portland.

„Nathan miał solidne doświadczenia w tworzeniu polityki publicznej, jako dyrektor wykonawczy, a także strateg ds. Spraw zewnętrznych, które zaowocowały silnymi, zaufanymi relacjami”, powiedział prezes Sport Oregon, a także dyrektor generalny Jim Etzel. „Ponieważ nasza organizacja kontynuuje szybki rozwój, nasz nacisk na relacje zewnętrzne oprócz strategii obywatelskiej, interakcji sąsiedztwa, a także budowania koalicji są umiejętnościami, które Nathan wnosi do stołu”.

Z wizytami SC Braga Koszulka gubernatora Kalifornii Gavina Newsom, a także byłego gubernatora Jerry Brown, Nayman zasiadał w zarządzie, a także w komitecie ds. Polityki publicznej w Kalifornii Radzie ds. Rozmieszczenia siły roboczej, Jefferson Awards Foundation Stainess in Action Młodzież, ogólnopolska organizacja non-profit pracująca nad poprawą wysokiej jakości życia Fostera, byłego Fostera, a także bezdomnej młodzieży.

„Jako wielki fan sportu, a także wierzący we wszystkie korzyści, które sprowadzają sport, patrzę w przyszłość na pracę z Jimem, a także jego dynamiczną drużynę, aby jeszcze bardziej cel Sport Oregon” – powiedział Naayman. „Oprócz silnika rozwoju ekonomicznego i rozwoju zadań, które generują sport, jego funkcja w pracy z młodzieżą, a także Sevilla FC Koszulka w konkretnych osobach w niedocenianych dzielnicach, aby pomóc w ustanowieniu umiejętności przywódczych, jest podstawową wartością, którą pokazuję organizację”.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

7 rzeczy, które wszyscy przywódcy instytucji Wymaganie zrozumienia

fantastyczny lider może wpływać na innych, inspiruje ich, a także motywować do osiągnięcia fantastycznych rzeczy. Jednak bycie liderem jest również trudnym zadaniem, ponieważ istnieje ogromny obowiązek, aby to zrobić. W Innerdrive uważamy, że wspieranie odpowiednich umiejętności, aby być fantastycznym liderem jest niezbędne, szczególnie dla personelu instytucji.

Duże badanie z National College for Institution Leadership ustaliło siedem rzeczy, które wszyscy przywódcy instytucji powinni wiedzieć. Przyjrzyjmy się badaniu, aby dowiedzieć się, co fantastyczni liderzy robią inaczej…

Warsztaty instruktorów przywództwa książki

Co mówi badanie?

Naukowcy przeprowadzili ocenę badania badawczego (które zostało później zrewidowane w 2019 r.), Aby dowiedzieć się, jak wygląda odnoszące sukcesy przywództwo instytucji. Kluczowe ustalenia badania zostały podsumowane w siedmiu twierdzeniach…

Przywództwo szkoły wpływa na wysoką jakość mentora i uczenia się

Badania wykazały, że przywództwo ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu większości wysiłków na rzecz poprawy instytucji.

Seria badań przeprowadzonych przez Hallingera, a także Hecka odkryła, że chociaż czynniki w klasie stanowią jedną trzecią zmienności osiągnięć stażystów, przywództwo instytucji stanowi jedną czwartą tej samej odmiany. Aby zapewnić swoim stażystom najlepszą możliwość sukcesu, sugeruje to, że powinieneś skoncentrować wysiłki swojej szkoły na przywództwie oprócz nauczania w klasie.

Inne badanie określiło 21 wysokich cech przywódczych, a także odkryło, że wykazanie wszystkich z nich może zwiększyć wyniki testów uczniów o około 10%. Ogólnie rzecz biorąc, wielkie przywództwo wydaje się mieć niezwykle znaczący wpływ na osiągnięcie uczniów poprzez motywowanie ich do wykazania ich zdolności w klasie.

Odnoszący sukcesy przywódcy instytucji opierają się na podstawowych praktykach przywódczych

Przywództwo może wyglądać inaczej w życiu codziennym w instytucji w porównaniu do firmy, jednak nadal opiera się na dokładnie tych samych zasadach podstawowych. Celem lidera jest poprawa wydajności zespołu, nawet jeśli wydajność jest ustalona w Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka nauce.

Na tę wydajność wpływają różne czynniki:

Przekonania, a także wartości – zajmują się tym, budując wizję, a także ustalanie celów, a także wskazówek. Wszystko to pomoże ustalić wspólną funkcję w Twojej szkole.

Motywacja – dzieje się tak z twoimi własnymi działaniami, jednak podobnie wytwarzając atmosferę, która jest zarówno trudna, jak i wspierająca.

Umiejętności i zrozumienie – poświęć czas na zrozumienie pracowników, wspieraj go w razie potrzeby, a także do rozpoznania, a także nagradzaj ich wysiłki.

Atmosfera robocza – Ustanowaj pozytywne środowisko instytucji, w którym wsparcie, a także kontynuacyjny rozwój ekspertów jest prosty dla personelu.

Kontekst ma jednak znaczenie, jednak to nie wszystko

Ważne jest, aby odsetki od Sevilla FC Koszulka kontekstu jest ważne, jednak nie oznacza to, że powinieneś stosować różne strategie w każdym innym kontekście. Zamiast tego wykorzystaj wysokie cechy przywódcze do różnych stopni, a także w różnych momentach.

Zasadniczo chodzi o dostosowanie się do kontekstu – nie pozwalając mu dyktować twoich działań. Strategie, które wykorzystujesz, mogą mieć znaczący wpływ zarówno na personel, jak i studentów, dlatego podejmowanie właściwego, a także terminowych decyzji jest kluczem Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka do bycia wielkim liderem.

Przywództwo szkoły wpływa na stażystów ze swoimi nauczycielami, rodzicami, a także opiekunami

Najsilniejszą metodą, w której przywództwo instytucji wpływa na odkrycie stażystów, jest poprawa warunków mentorów, a także wpływanie na interakcje rodzic-dziecko, które są bardziej wydajne w sukcesie instytucji.

Jedno z badań wykazało, że wpływ przywództwa na wiedzę nauczycieli, umiejętności, warunki pracy, motywację, a także zaangażowanie wpływają na metody klasy. W rezultacie zwiększa to zarówno odkrywanie stażystów, a także osiągnięcia.

Dobre umiejętności przywódcze pozwalają również opracowywać produktywne powiązania z rodzicami uczniów, a także opiekunami, a także pozwalają im dokładnie zrozumieć, jak najlepsze wsparcie ich dziecka. Może to zmienić świat na ich uczenie się.

Cel do „całkowitego przywództwa”

„Całkowite przywództwo” to zbiorowe przywództwo, które pochodzi z wielu różnych źródeł.

W jednym badaniu ogólne przywództwo stanowiło ~ 27% zmienności w osiągnięciach stażystów między instytucjami – między dwoma, a trzykrotnie bardziej wydajnymi niż przywództwo ze źródła pojedynczego.

Sugeruje to, że wyprodukowanie doskonałego, oddanego zespołu kierowniczego, a także współpracę z osobami spoza IT (nauczyciele przedmiotów, rodzice…), zamiast umieszczać wszystko na jednym lub kilku członkach personelu, może przynieść wiele korzyści dla Twojej szkoły.

Dystrybucja przywództwa na podstawie wiedzy specjalistycznej

Główni instruktorzy mają najwięcej wpływu w instytucjach – na wiele lepszych lub na gorsze. Badania badawcze sugeruje, że przywództwo o niskiej influansjinull

USA SWOMIMNE MODIFIS TYR PRICE SERIINY Styczniowe wydarzenie

Nadchodzące wydarzenie Tyr Pro Series w USA SWIMME od 14 stycznia odbędzie się w dwóch miejscach zamiast trzech po przedłużeniu regionalnego Sport Club Internacional Koszulka pobytu w domu w Południowej Kalifornii wymusiło anulowanie Irvine, Kalifornia, strona gospodarza.

Wydarzenie wystąpi z dwoma lokalizacjami konkurencji; Główne miejsce w North East ISD Blossom SL Benfica Koszulka Athletic Complex w San Antonio w Teksasie, który jest polem tylko zaproszonym, a także wschodnim miejscu w Swimrva w Richmond w stanie Wirginia. Każda strona będzie miała około 100 kobiet i 100 męskich sportowców rywalizujących, a wszystkie lokalne, stanowe i federalne wytyczne zdrowotne zostaną ściśle przestrzegane.

Seria Tyr Pro Swim zazwyczaj składa się z serii 3,5-dniowych wydarzeń. USA Swimming nadal poszukuje najbezpieczniejszych sposobów organizacji wydarzeń na poziomie krajowym w ramach przygotowań do procesów olimpijskich w USA później tego lata w Omaha w stanie Nebraska. LOSC Lille Koszulka Przyszłe daty wydarzeń 2021 zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Tworzenie znaczących doświadczeń dla uczestników

Planner Pytania i odpowiedzi

Tworzenie znaczących doświadczeń dla uczestników

Alison Mitchell
Romans Gary’ego Becka z kręgle rozpoczął się w wieku 13 lat. Beck zaczął kręcić podczas przerwy między koszeniem trawników latem 1966 roku i szybko dowiedział się, że ma wrodzony talent do tego sportu.

Po pracy jako nauczyciel szkolny w Missouri, Beck pełnił funkcję prezesa własnej firmy rekrutacyjnej i Stowarzyszenia Konsultantów Personalnych w Kolorado – w której odkrył naturalną skłonność do planowania wydarzeń. Tak więc Beck podjął decyzję o połączeniu swojego daru za planowanie z pasją do kręgli.

W Denver w 1991 r. Beck założył promocje „B” Killer, które tworzy wydarzenia w kręgle i prowadzi promocje konsumenckie i zawodowe zawody kręgli. Premierowym wydarzeniem Becka jest konkurs Teen Masters Bowling, który rozpoczął się w 1997 roku jako pojedyncze wydarzenie w Akron w Ohio, i przyznało stypendia w wysokości 5000 dolarów zarówno mistrzowi męskiemu, jak i żeńskiej. Dzisiaj wydarzenie Teen Masters przekroczyło 700 000 USD w całkowitej nagrodach stypendialnych i jest w telewizji w całym kraju.

Sportsevents niedawno rozmawiali z Beckiem o wykonywaniu ruchów zawodowych, planowaniu udanych wydarzeń w kręgle i szczęściu pochodzącym z pracy z dziećmi.

Opowiedz mi o sobie i o swojej pozycji z zabójczymi promocjami „B”. Czy zawsze interesowałeś się sportem i kręgle?
Zawsze uwielbiałem sport i pisałem w liceum w piłce nożnej, koszykówce i torach. Ale kiedy dotarłem do college’u, odkryłem, że jestem zbyt mały na piłkę nożną, nie miałem strzału w koszykówkę i nie miałem ochoty biegać.

Moim planem okupacji było pokazanie i trenowanie, a podczas jednego z pól wychowania fizycznego, Golf & Bowling instruktor zasugerował, że wypróbuję zespół kręgli. Ten podstawowy pomysł przypieczętował mój los, gdy zdobyłem 10. i ostatnie miejsce w zespole uczelni. Cztery lata później byłem mistrzem kolegialnym w singlach, deblach, zespole i wszystkich wydarzeniach, a następnie zdobyłem pozycję w zespole USA, która rywalizowała w Mistrzostwach Świata w 1975 roku w Londynie.

Przez pięć lat pokazałem naukę 9. klasy w St. Louis i przez 13 lat byłem korporacyjnym headhunterem w Denver, zanim urodziła się promocje „B” zabójcy. Zorganizowałem moje pierwsze wydarzenie w kręgle w 1992 roku.

Opowiedz mi dużo więcej o grupach, które planujesz wydarzenia poprzez zabójcze promocje „B”.
Planowałem wydarzenia dla wszystkich rodzajów meloników i we wszystkich lokalizacjach, w tym specjalistów i amatorów, dorosłych i dzieci, indywidualnych i korporacyjnych, lokalnych i krajowych, krajowych i międzynarodowych. Z powodzeniem połączyłem moje dwie pasje – kids i kręgle – i teraz jestem całkowicie oddany wydarzeniu młodzieżowym, nastoletnim Masters. Jego misją jest „przygotowanie nastolatków do gry w życiu przez sport kręgli”.

Zawsze starałem się, aby moje wydarzenia były inspirujące i niezapomniane dla wszystkich uczestników, a nie tylko tych, którzy wyłaniają się. Gwarantuje, że znacznie ponad 99 procent uczestników moich wydarzeń odejdzie jako „przegrani”, więc ciężko pracuję, aby na nowo zdefiniować [różnica w wygranej i przegranej] jako przygotowanie do innych aspektów życia, w którym stoją wyzwania – niech to it szkoła, praca lub relacje. Celowo sprawia, że ​​środowisko Racing Club de Avellaneda Koszulka punktacji jest trudne podczas głoszenia: „Przeciwieństwo wygrania nie przegrywa; To rezygnuje. ”

Jeśli chodzi o organizację, do tej pory zrobiłem prawie wszystko. Nastoletni Masters rozrosła się, aby Fluminense Koszulka teraz było przekraczające moje możliwości, a ja jestem w trakcie budowy infrastruktury pracowników i wolontariuszy do przejęcia operacji, aby móc skupić się na marketingu i nawiązywaniu partnerstw korporacyjnych.

Jak zrobiłeś krok od nauczyciela do headhuntera do promotora/menedżera wydarzeń sportowych? Reprezentacja Danii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Co wskazuje na pracę z dziećmi i planować wydarzenia dla tego sportu i oni kochają?
Nie miałem pojęcia, w co się pakuję, kiedy opuściłem nauczanie, aby zostać łowcą głowy. Krok miał miejsce, kiedy odpowiedziałem na niewidomą reklamę w St. Louis Post Dispatch, która zapytała: „Czy chciałbyś zarobić 50 000 $ rocznie? Doświadczenie nie jest wymagane. Dobre umiejętności komunikacyjne, towarzyska osobowość i wymagane poczucie humoru. ” 50 000 USD było zadziwiające w porównaniu z moją pensją nauczania o wartości 13 500 USD i pomyślałem, że moje poczucie humoru zrekompensuje wszelkie niedociągnięcia w innych wymaganiach.
Kilkanaście lat później jako prezes Stowarzyszenia Konsultantów Kolorado, formalnie zorganizowałem moje pierwsze wydarzenie, zatytułowane „Praktyki uczciwe rekrutacji”. Opracowałem, planowałem i przeprowadziłem projekt i otrzymałem nagrodę krajową. Proces twórczy polegający na tym i ciesząc się nim zmaterializował zapalenie ognia, który od tamtej pory nie zgasł.

Kręgielnia to po prostu samochód, przez który mogę angażować dzieci w znaczący sposób. Pozwoliło mi to połączyć dwie pasje, dzieci i edukację, jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na uczestników.

Co, Twoim zdaniem, sprawia, że ​​kręgle jest tak atrakcyjne?
Odwołanie Bowling polega na tym, że prawie każda osoba może uczestniczyć, anull

Hannah Kay nazwała menedżer ds. Rozwoju sportowego w Experience Columbia

Doświadczenie Columbia Sports w Południowej Karolinie zatrudniła Hannah Kay jako nowego menedżera ds. Postępu sportowego biura.

„Hannah jest znakomitym dodatkiem, a także cieszymy się, że możemy powitać jej entuzjazm, a także chęć bycia częścią drużyny sportowej ECSC”, stwierdził dyrektor wykonawczy Scott Powers. „Jest przystojna, doświadczona w marketingu Nagoya Grampus Koszulka sportowym, lubi Columbia, a także będzie w stanie wskakiwać najlepiej, a także kontynuować nasze wysiłki w celu ustanowienia Kolumbii jako najlepszego miejsca na imprezy sportowe. Jest najlepszą osobą do tej pracy ”.

Kay, absolwent University of South Carolina, a także pochodzący z stanu, dołącza do Columbia Sports po kosztach prawie trzech lat z Sport Club Internacional Koszulka Sree Hotels jako kierownik sprzedaży firmy. Pracowała zarówno jako menedżer ds. Sprzedaży na rynkach Collegiate, jak i akademickich, a także wcześniej pracowała jako koordynator sprzedaży w Springhill Fits Downtown Place w Kolumbii. Pracowała również jako towar w Augusta National Golf Club w Gruzji.

„Jestem niesamowicie Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka podekscytowany, że mogę podzielić się moim entuzjazmem do gościnności w naszej rosnącej dzielnicy, poszerzając nasze portfolio w niszy sportowej, zachowując jednocześnie nasze powiązania w doświadczeniu Columbia SC” – powiedziała Kay. „Jestem o wiele więcej niż zaszczycony, że mam doświadczenie w Columbia SC Sports jako mój nowy dom”.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Norwich City Neighborhood Sports Foundation zaprezentuje plany interesującego nowego obiektu

Norwich City Neighborhood Sports Foundation (CSF) ujawniły plany interesującego nowego obiektu na miejscu niekorzystnego terenu sportowego w Horsford.

Były Anglian Windows Sports, a także Social Club, na Holt Road, został zamknięty, biorąc pod uwagę, że 2014, jednak po niedawnym uzyskaniu ziemi CSF szukał autoryzacji Rady Okręgowej Broadlandii w celu opracowania sportu wielofunkcyjnego, a także obiektu mieszkalnego To zwiększyłoby szanse dla ludzi regionalnych.

Początkowe plany byłyby przywrócenie istniejącego klubu witryny, a także przekazanie siedmiu boisk piłkarskich do końca lat 2018.

Szacowany projekt GBP 1,1 mln GBP, który będzie finansowany zewnętrznie z wielu źródeł, takich jak dotacje, a także pozyskiwanie funduszy, a także z funduszy Norwich City FC, przyniesie korzyści różnych grup, a także osobach lokalnych, w tym uczestników, w tym uczestników, w tym uczestników, w tym uczestników, w tym uczestników W programach Fundacji dla osób niepełnosprawnych i niekorzystnych, drużyny piłkarskie Lawn Roots, takie jak Hellesdon FC, a także Horsford Youth FC, a także młodych ludzi w krajowym programie serwisowym.

Jackie Thornton, szef awansu dla CSF, powiedział:

Jesteśmy bardzo wdzięczni za ulepszenia Anglian House za wcześniejsze oddanie ich umowy najmu, a także Radzie Regionu Norfolk, a także Radzie Miasta Norwich za umożliwienie nam zakupu ziemi, co wskazuje, że możemy rozpocząć pracę nad Cerezo Osaka Koszulka renowacją klubu, a także boisków W tym roku podczas instalowania „pudełek piętrowych” mieszkalnych, z zastrzeżeniem zatwierdzenia naszego wniosku o planowanie.

Istnieje fantastyczna oferta przyjemności ze strony mieszkańców, z którymi rozmawialiśmy, a także naprawdę doceniamy wsparcie dla pracy, którą zdobyliśmy podczas naszych konsultacji, w tym z Norwich Worldwide Airport, Broadland District Council, a także Norfolk region fa.

Poniżej: rysunki projektantów renowacji klubu, a także istniejące zdjęcia witryny

Lider Rady Okręgu Broadlandii, Cllr Andrew Proctor, dodał:

Propozycja wniesienia tego głównego ośrodka sportowego do Broadlandii jest niezwykle interesująca, a także ma prawdziwą przyszłą potencjalną korzyść na korzyść naszej społeczności.

CSF jest zarejestrowaną organizacją charytatywną, a także pomaga ponad 38 000 osób rocznie, z różnymi programami, które obejmują pracę z niepełnosprawnymi, a także osób w niekorzystnej sytuacji w Norfolk. Fundacja skinęła głową w historię Kanaryi, wybierając nazwanie obiektu „gniazdo” po ich domu aż do 1935 r.

Pani Thornton powiedziała:

Gdy tylko postawimy nazwę, wszyscy, którzy słyszeli, że naprawdę podobał się ten pomysł. Oprócz historycznego znaczenia dla Norwich City FC, nazwa dobrze nadaje się do tego, co próbujemy produkować – bezpieczną, opiekuńczą atmosferę, w której ludzie mogą przychodzić, a także nawiązać z nami.

Fundacja jest ekonomicznie niezależna od Norwich City Football Club, a także organizuje wiele wydarzeń związanych z pozyskiwaniem funduszy, takich jak mecz piłkarski Star Jamie, a także Run Norwich, niezwykle wybitny wyścig drogowy 10K z centrum miasta. Takie wydarzenia, a także finansowanie zewnętrzne, są ważne dla zrównoważonego rozwoju wielu programów Fundacji.

Pani Thornton dodała:

To przywrócenie witryny jest znaczącą inwestycją, a także wykorzystaliśmy dotację z [angielskiej] Premier League [EPL], a także FAL Fundusz Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka FA, aby to umożliwić, a my również mamy nadzieję zebrać dodatkowo £ 200 tys. Od naszych działań związanych z pozyskiwaniem funduszy na pracę.

Ponadto CSF ​​sprawdza opcje przyszłych faz pracy, które potencjalnie obejmowałyby sporty wewnętrzne, a także obiekty w klasie.

Dyrektor FC Norwich City, Tom Smith, który jest powiernikiem organizacji charytatywnej, powiedział:

Rozwój „gniazda” zamieni opuszczone miejsce w ulu działalności, w której ludzie mogą się uczyć, rosnąć, a także rozprzestrzeniać skrzydła. Zapewni zmianę kroków w zdolności fundacji do osiągnięcia, a także pomoże niezliczonym osobom niezależnie od wieku, płci lub umiejętności. To świetny projekt.

Mamy ambicje ustanowienia witryny poza Watford FC Koszulka tą fazą wstępną, jednak dodatkowe postępy będą możliwe tylko wtedy, gdy będziemy w stanie zabezpieczyć dużą ilość wsparcia pieniężnego w metodzie dotacji, a także zbierania funduszy. Kiedy oceniliśmy wsparcie, które możemy wykorzystać dla dodatkowego rozwoju, a także kiedy otrzymamy komentarze od Rady Okręgowej Broadlandii w sprawie naszego wniosku o planowanie, możemy ustalić naszą długotrwałą wizję witryny, a także rozpocząć naszą podróż do osiągnięcia tego.

Ważne jest, aby zauważyć, że fundusze klubu piłkarskiego nie zostaną wykorzystane na ten rozwój, jednak klub będzie starannie współpracować z fundamentem, aby ożywić gniazdo. Z przyjemnością jesteśmy klubem sąsiedzkim, a także fani miasta mogą być zadowoleni, że ich klub inull