Chicago, aby odbyć 2018 Laver Cup

Chicago został wybrany na drugą edycję Laver Cup Worldwide Tennis Turniej. Wydarzenie odbędzie się w United Center, 21–23 września 2018 r.

Inauguracyjna wersja wydarzenia została niedawno wystawiona w Pradze. Konkurs stawia drużynę sześciu najlepszych europejskich facetów w porównaniu z drużyną sześciu graczy z reszty świata. Wydarzenie w 2018 r. Oznaczy pierwszy ekspert tenisowy w Chicago za 25 lat.

„Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, że wychodząc z niewiarygodnie udanego inauguracyjnego Laver Cup, aby w przyszłym roku organizować to wydarzenie w Stanach Zjednoczonych”, powiedziała Katrina Adams, prezes, a także dyrektor generalny Stowarzyszenia Tennisowego USA. „To osobiście ekscytujące, że Schalke 04 Koszulka Laver Cup przyjeżdża do mojego domu w Chicago. Połączenie z tradycją United Center, a także współpraca z ich zespołem pozwoli nam zaprezentować to wydarzenie, Atalanta BC Koszulka a także przyciągnąć więcej graczy do naszego sportu przez całe życie. Rozumiemy energię fanów sportu w Chicago, a od tego, że rozumiemy, że będzie to doskonały sukces, a także doskonała okazja na dalsze uprawę tenisa. ”

„Usuń Puchar Laver został wyprodukowany z każdym rozważanym szczegółem, każdy analizowany aspekt, każdy utwór starannie skonstruowany – jest to wydarzenie nie tylko sukcesu w pierwszym roku, a także dwóch, jednak przez wiele lat uważa się za niezbędne w tenisie Kalendarz ”, powiedziała Kara Bachman, dyrektor wykonawczy Chicago Sports Commission. „Chicago jest upokorzony, że zostanie wybrany jako pierwsze miasto amerykańskie, które organizuje Laver Cup – a także cieszymy się PSV Eindhoven Koszulka z witania zespołu Europe, zespołu, a także ich fanów z całego świata do Chicago, a także United Center w następnej Wrzesień.”

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

NASC wybiera Knoxville na Sympozjum 2019

Knoxville, Vissel Kobe Koszulka Tennessee, będzie gospodarzem National Association of Sports Commissions Event Symposium, w dniach 6–9 maja. Wydarzenie, które pierwotnie zostało zaplanowane na San Diego, oznacza doroczne spotkanie NASC, w tym miejsca docelowe, posiadaczy LOSC Lille Koszulka praw i partnerów branżowych.

„Turystyka sportowa jest rosnącym rynkiem i aby NASC wybrać Knoxville, jest fantastyczne dla naszego celu” – powiedziała Kim Bubsas, prezes Check Out Knoxville. „Wybranie tego wydarzenia stawia Knoxville na krajowym boisku z wieloma innymi miastami w całym kraju”.

„Odwiedź Knoxville Sports Commission jest podekscytowana powitaniem sympozjum NASC 2019 w Knoxville i czekamy na współpracę ze wszystkimi naszymi kolegami z drużyny w Playtn, aby pokazać znacznie ponad 1000 specjalistów turystycznych sportowych” – powiedział Chad Culver, sprawdź Knoxville Sports Sports Starszy dyrektor Komisji. „Prowadzenie sympozjum jest niesamowitym zaszczytem dla Knoxville, a także całego stanu Tennessee”.

„Cieszymy się, że możemy przynieść nasze sympozjum do serca Tennessee” – powiedział Al Kidd, prezes i dyrektor generalny NASC. „Z niecierpliwością czekamy Reprezentacja Holandii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka na przyniesienie liderów wydarzeń sportowych i turystyki do tak dynamicznego miasta sportowego jak Knoxville”.

Wydarzenie 2018 odbędzie się w Minneapolis, 23–26 kwietnia. Kansas City poprowadzi wydarzenie w 2020 r., Podczas gdy przyszłe wydarzenia mają obecnie licytować.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail