Baseball powrócił: blokada kończy się jako MLBPA, właściciele osiągają umowę CBA

, nadszedł czas, aby zagrać w piłkę.

Lokalizacja Major League Baseball przez właścicieli została zakończona w czwartek po uzgodnieniu i ratyfikowaniu nowej pięcioletniej umowy zbiorowej, kończącej 99-dniową blokadę i nadchodząc w samą porę, aby umożliwić MLB na pełny sezon 162 meczów, który rozpocznie się 7 kwietnia.

powiązane historie

Katie Woods o imieniu dyrektor turnieju NBC World Series

Capitol Broadcasting Company, aby przejąć Coastal Plain League

Giants, Padres grać w serii w Mexico City w 2023 roku

Zespoły ogłoszone dla 2023 MLB Little League Classic w Williamsport

Nowe przywództwo dla idealnego gry w młodzież baseball i softball

Wiosenne obozy treningowe w miastach na Florydzie i Arizonie zostaną otwarte w niedzielę. Zapomnij o wszystkich problemach finansowych na razie, nastąpi znaczące zmiany w rzeczywistym produkcie gry, na które fani czekali na ponowne uruchomienie.

W grze odbędzie się powszechny wyznaczony hitter między obiema ligami, zmiana od historycznego oporu Ligi Narodowej na stanowisko. MLB będzie mogła kontynuować próbę odzyskania niektórych przychodów utraconych z pandemii, umożliwiając mundury na reklamę zarówno na koszulkach, jak i hełmie mrugnięcia po raz pierwszy, po podobnych ruchach NHL i NBA w ostatnich latach.

Szkolenie wiosenne Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka rozpoczyna się również w ciągu kilku dni – a CBA zgodziło się na dwa dni po tym, jak zarówno MLB, które popełniło 1 milion dolarów pracownikom sezonowym zarówno w Arizonie, jak i na Florydzie, których dotknęły anulowane wiosenne gry szkoleniowe, po funduszu 1 miliona dolarów w zeszłym tygodniu stworzonym przez MLB Stowarzyszenie graczy. Pracownicy w niepełnym wymiarze godzin i sezonowości, w tym załoga podstawowa, urzędnicy ds. Bezpieczeństwa, opiekunowie klubów oraz ogólni operatorzy i operatorzy gier, będą mogli otrzymać pomoc.

Pod koniec sezonu fani będą mieli więcej po sezonie – boisko zostanie rozszerzone do 12 drużyn, sześciu w każdej ligi amerykańskiej i krajowej. Nie będzie ponownego nasycenia się serii dywizji; Nr 1 ziarno zagra zwycięzcę nr 4 vs. nr 5, a nr 2 grają nr 3 vs. zwycięzca nr 6. Playmeoff Spots zostaną określone za pomocą formuł remisowych typu NFL z półfalowymi grami „Game 163” wyeliminowanymi, aby upewnić się, że seria Wild Card może rozpocząć się dwa dni po zakończeniu sezonu regularnego.

Jedną rzeczą, która nie ma w CBA, jest mandat szczepień dla graczy – ze wszystkich kont nigdy nie był to część negocjacji, biorąc pod uwagę wiele problemów, które odczuwają oba strony, były bardziej palące. MLB był około 85 procent zaszczepiony w ubiegłym sezonie, ale nie powstrzymało to wielu gier przed zmianą harmonogramu, ponieważ kilka drużyn musiało się zatrzymać z powodu przełomowych przypadków zaszczepionych graczy i pracowników.

To powiedziawszy, gracze MLB będą mieli ten sam problem, z którym gracze NBA stanęli w tym roku, jeśli chodzi o grę w Kanadzie. Gracze MLB nie otrzymają zapłaty ani nie otrzymają czasu serwisowego za brakujące gier z powodu problemów z szczepionkami, poinformował Duke Castiglione z WCVB w Bostonie, a rządowe przepisy kanadyjskie nie pozwalają nieszczepionym podróżnikom wejść do kraju, co wpłyną na drużyny grające w Toronto Blue Jays. Kanada miała zwolnienie z podróży dla nieszczepionych graczy, jeśli przestrzegali surowszych wytycznych, ale cofnęła ten mandat w styczniu.

Wiadomość, że gracze MLB nie mają mandatu szczepień, następuje w tym roku na US Sassuolo Koszulka wcześniejszą decyzję o powstrzymaniu się od nakazania szczepień dla mniejszych graczy ligowych. ESPN poinformował w styczniu, że menedżerowie i trenerzy będą musieli być „aktualni” ze swoimi szczepieniami, ale „rozsądne zakwaterowanie” zwolnień byłyby dokonywane indywidualnie na podstawie prawa stanowego. Te wnioski o zwolnienie mogą pociągać za sobą „bona fide” powodów religijnych i medycznych.

Jeszcze jedna notatka na temat CBA; W ramach negocjacji liga będzie nadal grać w niektóre mecze za granicą. Tim Healy z Newsday poinformował, że gry lub „wycieczki” odbędą się w Londynie, Paryżu, Dominikanie, Meksyku, Azji i Puerto Rico. MLB rozegrał dwie mecze w Londynie z dwoma innymi gier zaplanowanymi w 2020 r. Odwołanych przez pandemic, podczas gdy Paris nigdy nie był gospodarzem MLB.

Estadio de Beisbol w Monterrey gościł pięć serii od 1996 roku, a MLB odwiedził Japonię pięć razy, aby otworzyć sezon wraz z serią dwóch meczów w 2014 roku w Australii. Minnesota Twins i Detroit Tigers zmierzyli się z pierwszą wiosenną grą treningową na Dominikanie od 20 lat w 2020 r. I w Puerto Rico w Puerto Rico w Puerto Rico w Estadio Hiram Bithorn w San Juan, 43, grane przez Expos Montreal Expos sezony PSV Eindhoven Koszulka 2003 i 2004.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.