Orlando organizowanie meczu MLS All-Star 2019

Gra Major League Soccer All-Star 2019 zaprezentowana przez Target zostanie wystawiona na stadionie Orlando City, w której znajduje się klub Urawa Red Diamonds Koszulka piłkarski Orlando City. Coroczne wydarzenie Midsummer obejmie prawie tydzień zajęć z okazji sportu i kultury piłki nożnej, którego kulminacją jest mecz najlepszych zawodników ligi a klubem międzynarodowym.

„Orlando City SC odegrał kluczową rolę w rozwoju i poprawie piłki nożnej Major League w ciągu ostatnich kilku lat, a my z przyjemnością przyniesiemy grę MLS All-Star 2019 przedstawioną przez Target na tym namiętnym rynku piłki nożnej”, powiedział komisarz MLS Don Garber. „Następnego lata Orlando będzie miejscem spotkań piłki nożnej w Ameryce Północnej z prawie tygodniem uroczystości i spotkań. Orlando City Stadium to światowej klasy miejsce i wiemy, że zwolennicy w ścianie dostarczą niezwykłą energię i wsparcie dla All-Stars MLS. ”

Będzie to siódme główne mecz All-Star, który odbędzie się w Orlando, drugi dla MLS. Gra All-Star z 1998 roku była rozgrywana w Orlando Citrus Bowl, gdzie obecny był tłum znacznie ponad 34 000.

„W imieniu naszego przewodniczącego Dana Malasky’ego i naszej Rady Dyrektorów cieszymy się, że Orlando został wybrany do organizacji MLS All-Star Week i równie podekscytowany, że Orlando City SC i jego gracze, pracownicy i zwolennicy będą mieli okazję taką okazję Aby zorganizować to wydarzenie specjalne ” – powiedział Jason Siegel, CEO Central Florida Sports Commission. „Wiemy, że fani piłki nożnej sprawdzają Orlando na tydzień, będą mieli wyjątkowo pozytywne doświadczenie”.

Cotygodniowe uroczystości fanów będą obejmować koncert MLS All-Star zaprezentowany przez Target, którego poprzednimi gwiazdorami obejmowali 2Chainz, Macklemore, X Ambassadors i Aloe Blacc. MLS Works, ramię charytatywne ligi, będą również gospodarzem różnych wydarzeń społecznościowych. Ostatnie przedsięwzięcia obejmowały tworzenie dziedzin piłkarskich dla społeczności niedocenianych, wsparcie lokalnych programów zrównoważonego rozwoju i zapewnienie możliwości wolontariuszy.

Dodatkowe informacje dotyczące przeciwników All-Star Game, Malchday i Fan Festitities zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Gra 2019 będzie transmitowana na Fox, Univision, TSN i TVA Family of Networks, a także w znacznie ponad 170 Reprezentacja Australii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka krajach.

Orlando City Stadium, gospodarz MLS All-Star Game 2019, jest domem w Kashima Antlers Koszulka Orlando City Soccer Club.
Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

5 Sugestie dotyczące ulepszenia gry mentalnej Federera

Dokładnie jak Federer może ulepszyć swoją grę mentalną?

Jaki jest znacznie lepszy sposób myślenia dla Federera, który pomoże mu po raz kolejny wygrać z Nadal po jego demoralizacji, szczerego przegrywania w Australian Open?

Przeanalizuję psychologię lekcji tenisa, które odkryliśmy z Australian Open Finals. Pędu pędu finałowego meczu, takich jak Federer, a także Nadal w Australian Open 2009, są fascynujące z perspektywy gry mentalnej.

Jako ekspert od gry mentalnej staram się zajrzeć do psychologii, a także pędu meczu.

Jeśli sprawdziłeś moje artykuły w Sports Psychology for Tennis, rozumiesz, że wierzę, że Federer pokonał się z wadliwą wiarą w piąty senior podczas finałów Australian Open.

Po meczu stwierdził, że mecz nie powinien być pięć set. Uważa również, że znacznie lepszy gracz nie zawsze wygrywa, ponieważ sprowadza się to do pędu, a także który ma pęd pod koniec meczu. To prawda, ale:

Czy wierzenie, że jego przeciwnik ukradł cały pęd, jest wystarczający, aby spowodować, że zaostrzy się w ostatnim secie?
Możesz zobaczyć, jak Federer zaostrzy się w piątym secie, a także popełnia znacznie więcej błędów psychicznych.

Federer miał 14 niewymuszonych błędów w końcowym zestawie w porównaniu z dwoma niewymuszonymi błędami Nadala.

Czy presja na wygranie spowodowała, że ​​Federer zaostrzy się, a także popełnił znacznie więcej błędów w końcowym secie?
Tak, wierzę, że Federer zakrztusił mecz, gdy Nadal nabył pęd w meczu.

Oto moja mentalna gra w tenisa, Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka która przedstawia, dlaczego Nadal pokonał Federera (lub dlaczego Federer pokonał się!):

W ciągu ostatniego roku Federer miał trudną historię z Nadalem, a także gra w jego umyśle.

Federer uważa, że ​​ma ogromną wadę przeciwko lewicowi Nadala. Tłumaczenie: Nie mogę go złamać, kiedy naprawdę wymagam przerwę.

Federer uważa, że ​​najlepszy gracz nie zawsze wygrywa, jeśli trafi do pięciu setów. Tłumaczenie: Nawet jeśli jestem znacznie lepszym tenisistą, istnieje możliwość, że nie mogę tego wygrać.

Inni oczekują, że Federer pokonie Nadala. Tłumaczenie: powoduje to znacznie większą presję na Federera.

Federer wierzył (Z mojej strony założenie), że musiał trafić w każdą pierwszą serwę, a także zdobyć asy. Doprowadziło to do bardzo pierwszej porcji tylko 51%, a także sześciu podwójnych wad w niewłaściwych momentach. Tłumaczenie: Zwycięzcy w pierwszym serwowaniu spowodowało, że przegrał gry serwisowe.

Wierzę, że Federer pokonał się, szczególnie w końcowym secie. Jednak nie chcę niczego oderwać od heroicznego występu Nadala. Grał w fantastyczne taktyczne, a także trudne psychologicznie mecz. Nadal mógł złożyć się wcześniej w meczu, gdy Federer miał cały impet, jednak był silny.

W jaki sposób Federer może poprawić swój sposób myślenia lub mentalną grę w przyszłości w Sukcesy przeciwko Nadalowi?
1. Skoncentruj się na przyszłości, a nie na przeszłości. Nadal prowadzi Federera 13-6 w latach 2004–2009. Od 2008 r. Do obecnego Nadal wygrał wszystkie pięć spotkań. Ostatnim meczem wygranym przez Federer był półfinały Pucharu Tenisowego Masters w 2007 roku. Federer ma w głowie, że nie może pokonać Nadala, River Plate Koszulka bez względu na to, jak świetnie gra. Powinien zmieniać każdy mecz bez historii, która jest małpą na plecach.

2. Metoda znacznie bardziej przeciwko lewicowym graczom. Federer uważa, że ​​ma ogromną wadę wobec lewicowych graczy, gdy dotyczy jego powrotu serwowania. Wymaga znacznie bardziej metody z lewymi graczami, jeśli taka jest sytuacja, a także odkryć metodę przekształcenia tej wady w przewagę w jego umyśle.

3. Zagraj w praktyczny mecz zamiast idealnie wyglądającego meczu. Federer ma doskonale wyglądające, strumieniowe uderzenia gruntowe, jednak idealne Stokes nie wygrywa meczów. Świetne (funkcjonalne) uderzenia, świetne taktyki, a także wygrane wytrzymałość psychiczną. Powinien zagrać w ujęcia, które wykonują zadanie w meczu, zamiast pozostać z tym, co według niego wygląda lub jest dla niego idealnie.

4. Przestań martwić się o to, czego oczekują inni. Gracze w niektórych przypadkach przyjmują innych oczekiwań jako własnych, a następnie odczuwają presję, by grać tak samo, jak inne oczekiwania. To może być sytuacja z Federerem. Uważam, że dotyczy on również tego, czego oczekuje od niego społeczeństwo od jego najwyższego stanu przez wiele lat.

5. Wygraj z najlepszymi ujęciami, a nie zwycięzcami przy każdym serwowaniu. Pomysł ten jest podobny do gry w praktyczny tenis zamiast idealnego tenisa. Kiedy gracze uważają, że powinni trafić zwycięzców w każdym serwowaniu (być idealnym), Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka aby wygrać mecze, to uruchamia ich, aby zaostrzyć, a także zarządzać ich wydajnością. Uważam, że znacznie lepszym celem dla Federera byłoby zwiększenie jego pierwszej porcji przeciwko Nadalowi lub próba trafienia ACES w każdej usługi.

Jedna uwaga tutaj: oparłem ten krótki artykuł na temat tego, co mogę obserwować w meczach, a także o tym, co sprawdziłem w wywiadach po meczu. Gdybym mógł porozmawiać z Rogerem, jestem konkretny, miałbym dłuższe lub bardziej precyzyjne zdjęcie dokładnie jak cześćnull

USA Cricket ogłasza mistrzostwo krajowe mężczyzn 2021 dla Teksasu w listopadzie

Reprezentacja Brazylii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Krajowe mistrzostwa mężczyzn USA w Krajowym Centrum krykieta MLC w Prairie View Cricket Complex w Teksasie od 14 listopada, z udziałem ośmiu drużyn.

Krajowe mistrzostwa mężczyzn 2021 zaopatrują platformę dla najlepszych męskich krykieta w Stanach Zjednoczonych, aby naciskać na lokalizacje w krajowej grupie szkoleniowej mężczyzn w 2022 r., A także do wyboru w reprezentacji mężczyzn w USA Cricket Men. W nadchodzących tygodniach będzie osiem drużyn z 14 graczy wybranych przez National & Zonal Men Panele. Wszystkie sześć stref krykieta USA będą reprezentowane przez jedną stronę, z wyjątkiem Zachodniej Strefy, która zostanie podzielona na dwie drużyny „West Zone Reds”, a także „Bluesa West Zone”. Ósmym zespołem dla 2021 roku będzie zespół USA poniżej 19 roku życia.

„Przez ostatnie osiemnaście miesięcy pracowaliśmy, a także przeprowadzić solidne protokoły z Covid, aby umożliwić graczom bezpieczne granie w krajowych konkursach w krykieta w USA, a także skali”, powiedział Sushil Nadkarni, przewodniczący USA krykieta USA komisja. „Wszyscy patrzymy w przyszłość, aby ukończyć pełny zestaw mistrzostw krajowych z pierwszymi mistrzostwami krajowymi mężczyznami, jakie kiedykolwiek posiadały USA Cricket, a także pierwsze wydarzenie tego charakteru, biorąc pod uwagę 2015 r.”

Konkurs to czwarte River Plate Koszulka mistrzostwa krajowe zorganizowane na 2021 r. Mistrzostwa krajowe mężczyzn U19 odbyły się dokładnie w tym samym miejscu w kwietniu przed pożyczką mieszkaniową Sistar Kobiet, a także Mistrzostwa Krajowe Kobiet Kobiet Sistar U19 były na stadionie Broward Region w Lauderhill, Floryda wcześniej w sierpniu.

„USA Cricket rozpoczyna interesującą podróż, a także kluczowym elementem tego jest ustanowienie, a następnie ustanowienie naszych krajowych ścieżek”, powiedział Richard Dowold. „Oprócz mniejszej ligi, a także głównej ligi krykieta w formacie T20, rozwój z tej krajowej struktury, a także ścieżki zapewni graczom o wiele większą jasność, gdzie wymagają, aby zrobić to, że USA National Men’s T20 T20 Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka a także zespoły ODI. ”

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Aktualizacja Field Globe Life: Building obecnie 72%

Budynek Globe Life Field, nowy dom MLB Texas Rangers, jest obecnie około 72%, a także na dobrej drodze do otwarcia w marcu 2020 r.

Kiedy Texas Rangers przenosi się do nowego domu Globe Life Field w ciągu siedmiu miesięcy, fani skorzystają z funkcji, w tym 5,5-hektarowego systemu dachowego, a także klimatyzowanego komfortu.

Ambitny projekt, z szacunkowym kosztem znacznie więcej niż 1 mld USD, dąży do tego, że stanowi najlepszą lokalizację w Major League Baseball.

Oficjalne przełomowe dla Globe Life Field – z około 40 300 miejscami siedzącymi – zajęło lokalizację 28 września 2017 r., Wraz z budową rozpoczynającą się od tygodnia.

Nowy ballpark o powierzchni 1,8 miliona stóp kwadratowych, znaleziony na 13 akrach na południe od obecnego Globe Life Park w Arlington, obecnie wkracza w ostatnią fazę, przy czym budowanie jest ukończone około 72%.

Status budowy
Pod względem warunków budowania projektu:

Stal dachowa:

Prace są ciągłe na wysuwanym dachu o powierzchni 5,5 akra. Ostatnia sekcja drugiej chowanej kratownicy została zainstalowana w zeszłym tygodniu. Druga kratownica została przeniesiona do zaparkowanego otoczenia w środę.

Konstrukcja trzeciego wysuwanego systemu dachowego kratownicę rozpoczęła się na polu. Pierwszy kawałek trzeciej sekcji zostanie zainstalowany w przyszłym tygodniu.

Istnieje ogółem pięciu wymobionych kratownic dachowych. Oczekuje się, że prace stalowe dla wysuwanego systemu dachowego będzie się sumować do końca października.

W ubiegłym tygodniu stały system dachowy East został zdefiniowany, umożliwiając kratownicę całkowicie przynieść swoją wagę.

System dachowy Atalanta BC Koszulka wykorzysta ogółem 19 000 ton stali. Budynek systemu dachowego rozpoczął się późną jesienią 2018 r., A także oczekuje się, że zostanie ukończony do końca 2019 r.

Dodatkowe prace dachowe:

Płaskie kratownice są łącznie zarówno na Wschodzie, jak i na Sport Club Internacional Koszulka zachodniej stronie boiska. W zeszłym tygodniu wypełniono stalowe wypełnienie.

Metalowe decowanie, a także dachy są łącznie nad zachodnią częścią boiska. Dekrowanie na wschodniej części jest kompletne w 80%.

Zainstalowano osiem z 20 ogólnych wózków, obudowę kół, a także silniki dla operowanego dachu. W przyszłym tygodniu zostaną zainstalowane o wiele więcej wózków. Wózki oceniają 114 028 funtów każdy.

Praca wewnętrzna:

Toalety, a także prysznice zostały wyłożone kafelkami w domach klubowych.

Suchy kartonowo -gipsowe jest w sumie 75% w boisku. Trwają obecnie płyty kartonowo -gipsowe w klubie, a także obszary koncesyjne.

Szafki zostały zainstalowane na poziomie apartamentów założycieli.

Prace stolarskie są ciągłe na obszarach zewnętrznych.

Trwa koncesja, a także płytki toaletowe na wszystkich poziomach, w tym poziom apartamentu, trwają.

Rozpoczęła się instalacja do chowanego szkła na dolnych apartamentach.

Zewnętrzna praca:

Praca kamienna granitowa, jak i Lueders jest ciągła zarówno na wnętrzu, jak i zewnętrznych kolumnach boiska. Praca z cegły jest ciągła w kolumnach wewnętrznych.

Budowa jest ciągła na wejściu na południowy zachód, jedną z pięciu głównych bramek do Globe Life Field. Betonowe kolumny zostały ukończone na początku tego tygodnia, a także rozpoczęły się prace stalowe.

Trwa instalacja szklana po północnej stronie boiska.

Różnorodny:

Wstępna funkcja klimatyzacji została rozpoznana w ograniczonych obszarach boiska, w tym na poziomie usługi, a także niższej hali. Funkcja powietrza została również rozpoznana w budynku biurowym w tym tygodniu.

Sieci są w trakcie instalacji na pierwotnej hali.

Trwają prace nad frontami koncesyjnymi.

Urządzenia kuchenne są ustawione w całym budynku.

Oprawy toalety, w tym toalety, a także zlewozmywaki, są w trakcie instalacji.

Trwają hydraulika, HVAC i prace elektryczne.

13 schodów ruchomych zostało zainstalowanych na miejscu. Pięć Villarreal CF Koszulka z 24 ogólnych wind jest w trakcie instalacji.

Czteropiętrowy budynek biurowy, znaleziony po południowo-wschodniej stronie strony, jest kompletny w 80%.

Stal konstrukcyjna:

Bowl Steel została ukończona w połowie lutego, wykorzystując ogółem 16 000 ton stali do budowy. Ostatni utwór został zainstalowany w górnej części Concourse na środkowym polu, północno -wschodniej części terenu.

Budynek stali Bowl rozpoczął się w czerwcu 2018 r., Zajęło dziewięć miesięcy.

Północno-wschodnia powietrza Texas Rangers wkrótce będzie nowym domem, Globe Life Field. Dzięki uprzejmości: Texas Rangers / HKS

HKS jest projektantem stylu pracy, a także biznesem budowlanym na Manhattanie. Obecnie codziennie jest około 1400 pracowników.

Nowe Globe Life Field, które jest opracowywane jako partnerstwo publiczno-prywatne między miastem Arlington, a także Rangersami, będzie nie tylko nowym domem zespołu, ale także wielofunkcyjnym sportem, a także lokalizacją rozrywki domowej, która będzie zawierać umiejętności W celu utrzymania liceum, studiów i sportów na całym świecie, oprócz wycieczek rozrywkowych domowych.

Premianull

Greater Raleigh Sports Alliance promuje Collins and Philbeck

The Greater Raleigh (Karolina Północna) Sports Alliance promował Tori Collins na dyrektora i Jasona Philbecka do stowarzyszenia dyrektora jako oba przyjmujące nowe obowiązki Juventus Koszulka w organizacji w ramach szerszego obliczonego realizacji w GRSA.

Collins będzie nadzorował administrację GRSA, w tym obliczone inicjatywy sprzedaży. Jest byłym przewodniczącym North Carolina Sports Association, byłym członkiem zarządu Kapituły Women w wydarzeniach sportowych Greater Raleigh i jest aktywna w National Association of Sports Commissions. Jest w GRSA od 20 lat, pracując wcześniej w Nokia Sugar Bowl w Nowym Orleanie.

Philbeck nadal będzie koncentrować się na wysiłkach sprzedaży dla GRSA, ale w swojej nowej roli nadzoruje także organizowanie wydarzeń i serwisowanie wszystkich wydarzeń GRSA i będzie służyć jako główny inicjatywy Reprezentacja Serbii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka marketingowe, reklamowe, media społecznościowe i public relations. Philbeck jest w GRSA od 13 lat i obecnie pełni funkcję przewodniczącego Stowarzyszenia Sportowego w Karolinie Północnej.

Scott Dupree będzie nadal Olympique Marseille Koszulka kierować organizacją jako dyrektor wykonawczy, koncentrując się na planowaniu dalekiego zasięgu i metodach GRSA. Dupree był z GRSA, biorąc pod uwagę jego założenie w 1998 roku.

„Chcę pogratulować Tori i Jasonowi ich promocji. Oba są zasłużone i zasłużone-powiedział Dupree. „Dzięki GRSA obchodzącym dwudziestoletnią rocznicę i biorąc pod uwagę wzrost na rynku sportowym tutaj w Raleigh, teraz jest najlepszy czas, aby wyrównać nasz zespół, aby upewnić się, że najlepiej będzie służyć naszym istniejącym klientom Jak przyciągają nowe wydarzenia na rynek. ”

GRSA otrzymała w 2015 r. Organizację turystyki sportowej przez National Association of Sports Commissions.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

CONCACAF utrzymuje go na południe dla miejsc docelowych Złotego Pucharu

CONCACAF ujawniło dziewięć stadionów w sześciu miejscach, które Valencia Koszulka będą miały grupę, ćwierćfinał i półfinałowe w Złotym Pucharze 2021 prowadzących do finału 1 sierpnia na stadionie Allegiant w Las Vegas .

„Oświadczenie tych imponujących miejsc zwiększa nas krok do tego, co z pewnością będzie doskonałym złotym pucharami tego lata”, powiedział prezydent CONCACAF Victor Montagliani. „Dobrze jest, że w naszym 60. rocznicy wykorzystamy wiele stadionów z bogatą historią trzymania piłki nożnej CONCACAF, jednocześnie tworząc historię z nowymi miejscami, które po raz pierwszy zawierają mecze Złotego Pucharu”.

Sześć z dziewięciu stadionów znajduje się w Teksasie wraz z jednym za sztukę na Florydzie, Kansas i Arizonie. CONCACAF nie ujawnił jeszcze polityki biletowej dla gier, jednak każda z tych, które określono, było jednymi z najbardziej dostępnych możliwości jego zdarzeń zewnętrznych.

Stadiony, które będą miały zarówno grupy, jak Leicester City Koszulka i nokautowe mecze na etapie, w alfabetycznych zakupach (wcześniej trzymane złote kubki):

AT&T Stadium, Arlington, Teksas (2009, 2011, 2013, 2017)

BBVA Stadium, Houston, Teksas (2013, 2015, 2017, 2019)

Children’s Mercy Park, Kansas City, Kansas (2011, 2015, 2019)

Cotton Bowl, Dallas, Teksas (1993)

Exploria Stadium, Orlando, Floryda (gospodarz po raz pierwszy)

NRG Stadium, Houston, Teksas (2005, 2007, 2009, 2011, 2019)

Q2 Stadium, Austin, Teksas (gospodarz po raz pierwszy)

State Farm Stadium, Glendale, Arizona (2009, 2015, 2017, 2019)

Toyota Stadium, Frisco, Teksas (2015, 2017, 2019)

„Jesteśmy głównym miejscem sportowym z najlepszymi fanami w kraju”, powiedział Harris County – dyrektor generalny Houston Sports Authority Janis Burke. „Prawda, że ​​mamy dwa wspaniałe miejsca zdolne do skutecznego posiadania kilku meczów złotej kubka, jest prawdziwym świadectwem dokładnie tego, jak wyjątkowa była Urawa Red Diamonds Koszulka nasza okolica w światowym królestwie sportowym. Houston jest kandydatem do Pucharu Świata FIFA w 2026 r., A także jest kamieniem węgielnym w tym światowym konkursie, wspiera nasze wysiłki cytatowe. ”

„W imieniu naszych interesariuszy w ekosystemie sportowym wyższym Orlando chcemy powitać CONCACAF z powrotem do regionu Orange, a także na stadionie Exploria w centrum Orlando na konkursie tego letniego Złotego Pucharu”, powiedział Jason Siegel, prezes, a także dyrektor generalny policjantów Wyższa Komisja Sportowa Orlando. „Wydarzenia takie jak Złoty Puchar dostarczają mieszkańcom naszego sąsiedztwa, a także tych, którzy podróżują do naszego miejsca docelowego, świetną szansę na świętowanie uroczej gry, a także patrzymy w przyszłość, aby powitać światowe zespoły w naszym regionie, gdy kontynuujemy naszą misję 2026 Puchar Świata FIFA. ”

Scena grupowa z udziałem 16 drużyn narodowych rozpocznie się 10 lipca, a także będzie rozgrywana w formacie centrum, minimalizując podróż zespołową, aby nadać priorytet bezpieczeństwa wszystkich zaangażowanych. Które grupy będą grać, w których obszary nie zostały jeszcze ujawnione.

Grupa A: Meksyk, Salwador, Curacao i Champion Prelims 9
Grupa B: USA, Kanada, Martinique, a także Champion Prelims 7
Grupa C: Kostaryka, Jamajka, Surinam i Champion Prelims 8
Grupa D: Honduras, Panama, Grenada i Katar.

W znacznym postępie do formatu po raz pierwszy wszystkie ostatnie mecze sceniczne Gold Puchar będą rozgrywane jednocześnie. Wstępne rundy odbędą się 2-6 lipca na stadionie DRV PNK w Fort Lauderdale na Florydzie, aby znaleźć trzy ostatnie obszary w terenie.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Allied Esports & Esports Arena Partner z MGM Resorts dla flagowego miejsca na Las Vegas Strip

Allied Esports, wiodącej na świecie sieci e -sportów, wraz z eSports Arena ogłosiło plany dotyczące opracowania nowego dedykowanego miejsca e -sportu, które zostanie opracowane w Luksor Hotel, Cerezo Osaka Koszulka a także kasyno na popularnym pasku Las Vegas.

Nowa eSports Arena Las Vegas, która ma zostać otwarta na początku 2018 r., Stanowi to pierwsze długoterminowe miejsce eSports na pasie, a także będzie centralnym punktem rosnącej sieci e-sportu w zakresie nieruchomości eSports obejmujących Amerykę Północną w Ameryce Północnej , Europa i Chiny.

Esports Arena Las Vegas zintegruje najlepszą interaktywną przyjemność, a także nocne życie w Las Vegas, a także skończyło się na całym świecie epicentrum eSports. Dzięki stylowi, a także wkładowi programowania przedsiębiorstw Allied Esports na całym świecie, jej północnoamerykańskie ramię e -sporty na arenie przejmują pogłębianie pomysłu w Las Vegas. Rozważane są również możliwości praw do nazewnictwa dla Reprezentacja Australii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Areny Las Vegas.

Jud Hannigan, dyrektor generalny Allied Esports International, powiedział:

W ciągu najbliższych dwóch lat mamy bardzo ambitne plany rozwoju, a kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że miejsce w Luksorze było możliwe, skorzystaliśmy z okazji, aby ustanowić tutaj nasz flagowy. Podobnie jak stadion Yankee, Madison Square Garden, a także Wembley Stadium są uważane za ich sport „wiele aspiracyjnych miejsc przez graczy, jak i fanów, e -sport Arena Las Vegas będzie słynnym miejscem w e -sportach , przyciąganie konkurentów z gier wideo, a także fanów z całego świata.

Esports Arena współpracuje z Luksorem, a także z wybitnym stylem Style i architektury YWS, aby przekształcić przestrzeń obecnie zajmowaną przez nocny klub o powierzchni 30 000 stóp kwadratowych w wielopoziomową sumę na arenie konkurencji, ścianę wideo LED, teleskopowe siedzenia, codzienne stacje gier, Solidne jedzenie, a także oferta napojów, a także najnowocześniejsze streaming, a także studia produkcyjne o jakości telewizyjnej. Arena zapewni gotowe miejsce na mistrzostwo na turnieje, ligi, a także mecze wysokich stawek w otoczeniu stworzonym w celu zapewnienia niezrównanego wrażenia fanów.

Niklas Rytterstrom, dyrektor generalny Luksora, powiedział:

Nasza działalność jest liderem na rynku przyjemności, a także uznaje interesujący wzrost e -sportów. Dzięki temu partnerstwu wprowadzimy nowe wrażenia na rynku, kiedy ponownie podniesie ogromne oferty przyjemności miasta.

Marka Esports Arena wprowadziła na rynek w Santa Ana w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych w 2015 r. Wraz z otwarciem pierwszego dedykowanego ośrodka eSports w Ameryce Północnej. Biorąc to pod uwagę, firma stworzyła zarówno online, jak i offline społecznościowe i kompetentne gry, które przyciągnęły twórców gier, sponsorów, a także setki tysięcy graczy, a także fanów od wielu społeczności gier po wydarzenia w Santa Ana, Oprócz osiągnięcia milionów klientów na całym świecie dzięki internetowym transmisji online, a także treściom postrodukowanym. Pierwszym krokiem we wzroście w Ameryce Północnej było ogłoszenie Esports Arena Oakland w zeszłym roku, który otworzy swoje podwoje w nadchodzących miesiącach.

Tyler Endres, współzałożyciel, a także dyrektor operacyjny Esports Arena, powiedział:

Esports Arena Las Vegas będzie najwyższą atmosferą e-sportów, którą ludzie z całego świata będą starać się doświadczyć z pierwszej ręki. Operacja, a także programowanie będzie wyjątkowe, ponieważ reszta naszych lokalizacji jest bardzo zmuszona do zaangażowania, a także wspierania społeczności regionalnych, podczas gdy tutaj, w Las Vegas którzy przyjeżdżają do miasta co roku.

Plany wzrostu Esports Arena koncentrują się na tworzeniu ekosystemu rynkowego dla przyszłości e-sportowej. Firma planuje ujawnić 10-15 lokalizacji Areny eSports w Ameryce Północnej w ciągu najbliższych kilku lat, a także pracuje nad rozwiązaniem niektórych wyzwań, które istnieją obecnie w e-sportach, w tym eksperckie ścieżka dla aspirujących amatorów, poprawiając relacje zespołowe-gracze , Wzmocnienie zdrowia i dobrego samopoczucia gracza, a także stabilność pieniężna, a także ograniczenie Brighton & Hove Albion FC Koszulka barier wejścia dla sponsorów.

Esports Arena Las Vegas w Luksor Hotel, a także kasyno, aby być pierwszym najnowocześniejszym na całym świecie miejsce docelowe eSports: Firma Fast North American Growth Plan for Esports Arena Business

Zdjęcia, uprzejmość: Esports Arena

#SportSvenuebusiness – Utrzymanie cię w wiedzy!

Udostępnij ten artykuł