Ellen Schwartz awansowała na dyrektora generalnego centrum kongresowego w Los Angeles

Ellen Schwartz została awansowana na dyrektora generalnego Centrum kongresowego Los Angeles o powierzchni 867 000 stóp kwadratowych (LACC), które jest własnością miasta Los Angeles i Zarządzane przez Reprezentacja Kostaryki w piłce nożnej mężczyzn Koszulka obiekty AEG. Barcelona Koszulka Schwartz rozpoczął w Los Angeles Convention Center w 2013 roku i pełnił kilka ról, w tym wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu, zanim został mianowany asystentem dyrektora generalnego w Palmeiras Koszulka 2017 roku.

„Ellen odegrała istotną rolę w Los Angeles Convention Center, ustanawiając rekordy rezerwacji wydarzeń, obłożenia i ogólnego generowania dochodów w każdym z ostatnich czterech lat”, powiedział Bob Newman, prezes AEG Facilities. „Wiedza Ellen na temat branży, przywództwa i kompleksowego doświadczenia sprawia, że ​​jest idealnym dyrektorem, aby zostać kolejnym dyrektorem generalnym centrum kongresowego w Los Angeles”.

W swojej nowej roli Schwartz jest odpowiedzialna za nadzorowanie codziennego zarządzania centrum kongresowym, w tym jego budżet operacyjny i maksymalizację dochodów, a także aspekty sprzedaży i marketingu, public relations, operacje, usługi gości i bezpieczeństwo, usługi wydarzenia , Zasoby ludzkie, żywność i napoje i operacje parkingowe.

Ponadto były dyrektor generalny Brad Gessner został awansowany na starszego prezesa Vice w LACC. Odpowiada za administrację umów, planowanie taktyczne i uczestniczenie w zespole ekspansji i modernizacji dla centrum kongresowego.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Aeg Ogden do zarządzania nowymi najnowocześniejszymi 20 000 miejscami Dubai Arena, która ma zostać otwarta w 2018 r.

AEG Ogden, część światowej wiodącej grupy Anschutz (AEG), dodała do swojej rosnącej sieci off of of of ofs Areny przyjemności i teatry z dodatkiem Areny Dubai.

Przewodniczący i dyrektor generalny Harvey Lister powiedział, że AEG Ogden zarządza nowym, najnowocześniejszym miejscem 20 000 miejsc w Dubai Arena, gdy otworzy się w 2018 r. Dla Meraas, spółki holdingowej z Dubaju z działalnością i aktywami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, i od razu zrobi to Rozpocznij dostarczanie doświadczonego wkładu operatora Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej mężczyzn Koszulka do projektu miejsca.

Lister powiedział, że AEG Ogden był zachwycony współpracą z Meraas, aby dostarczyć innowacyjną światowej klasy arenę NBA, która postawi Dubaj na międzynarodowym obwodzie koncertowym przyjemności i wnieśli duży wkład w dalszy rozwój Emiratu jako głównego miejsca turystycznego.

Lister powiedział:

Meraas stał się kluczowym innowatorem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i ma zostać pochwalony za wzmocnienie globalnej pozycji Dubaju poprzez redefiniowanie branż w nieruchomości, gościnności, detalicznej, opiece zdrowotnej, wypoczynku i przyjemności.

Lister zachęcał również, że Dubaj był strategicznie przygotowany do wykorzystania działań wychodzących lub lecących do Europy za pomocą dobrze ustalonej Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka sieci miejsc AEG w Australii i Azji.

On dodał:

Dubai Arena dołącza do rosnącej sieci AEG Ogden w regionie Azji i Pacyfiku, która obejmuje areny w Sydney, Brisbane, Perth i Newcastle oraz trzy w Chinach, centra kongresowe z inkluzjami teatru przyjemnego w Sydney, Brisbane, Cairns, Darwin, Kuala Lumpur and Oman, Plus 52 000-osobowy stadion Suncorp w Brisbane i będzie wycenionym dodatkiem do West Ham United Koszulka rodziny AEG, liczącej 130 osób i słynnych miejsc na całym świecie.

Wzmocni pozycję AEG na Bliskim Wschodzie, gdzie pierwotny etap 1,5 mld USD Oman Centre i Centrum Wystawowe otworzyło się w zeszłym miesiącu, a prace są kontynuowane na drugim etapie, w tym teatrze 3200 miejsc.

Dubai Arena, obejmując powierzchnię około 47 000 m2, a przy pojemności 20 000, Dubai Arena, aby zwiększyć ofertę wypoczynku i przyjemności Emiratu oraz stać się miejscem „przejdź do” w regionie Bliskiego Wschodu na wielką skalę międzynarodowych koncertów muzycznych, sportowe takie wydarzenia jako międzynarodowy hokej i koszykówka, a także inne wydarzenia przyjemne.

Dubai Arena będzie jedyną wszechstronną, klimatyzowaną areną swojej wielkości w całym regionie i będzie miał zaawansowaną infrastrukturę, która pozwala jej pomieścić mega-wydarzenia.

Strategicznie położony w City Walk z bliską bliskości międzynarodowego lotniska w Dubaju i łatwo dostępny za pomocą metra w Dubaju, nowe miejsce będzie w sercu najbardziej aktualnego miejsca docelowego w Dubaju w otoczeniu mnóstwa gościnności, F&B, radości i zakupów opcje.

Dubai Arena powstaje, aby mieć zautomatyzowane, plastyczne miejsca, które umożliwia transformację miejsca zgodnie ze skalą zdarzenia, bez względu na to, jak małe lub duże jest. Będzie także mógł organizować wesela na dużą skalę wymagające bardzo wielkich dekoracji i niekonwencjonalnej konfiguracji, których nie można zakwaterować gdzie indziej. Projekt przyciągnie charakterystyczne i specjalne wydarzenia, które będą odwoływać się od wszystkich odbiorców i pozwoli Dubajowi włączyć się wraz z innymi kluczowymi miastami międzynarodowymi, takimi jak London, Sydney i Nowy Jork, organizowali duże imprezy Touring.

Umowa o zarządzanie projektem dla miejsca docelowego została przyznana DXB przyjemności PJSC, którzy są odpowiedzialni za nadzorowanie projektowania i budowy Dubai Arena.

O Meraas
Meraas jest spółką holdingową z Dubaju z działalnością i aktywami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Firma uznała się za kluczowego innowatora w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i przestrzega jasnego mandatu do wzmocnienia globalnej pozycji Dubaju. Dzięki portfolio odświeżająco innowacyjnych przełomowych koncepcji Meraas ma na celu redefiniowanie branż w wielu sektorach. Meraas nawiązał również wspólne relacje z kluczowymi partnerami, którzy zwiększą wartość swojej oferty. Firma uruchomiła kilka projektów w sektorze nieruchomości, gościnności, detalicznej, opieki zdrowotnej, wypoczynku i przyjemności.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.meraas.com

O AEG Ogden
AEG Ogden to Australijskie wspólne przedsięwzięcie między australijskimi interesami zarządzania miejscami i obiektami AEG w Stanach Zjednoczonych.

Aeg Ogden zarządza miejscami w regionie Azji i Pacyfiku, w tym centrów kongresowych w Brisbane, Cairns, Darwin, Kuala Lumpur, Oman i ICC Sydney, Suncorp Stadium w Brisbane; oraz areny, w tym Brisbane Feakment Center i sąsiednie centrum sportowe, Qudos Bank Arena (wcześniej Allphones Arena), Newcastle Feakment Center i Perth Arena.

Więcej informacji na temat AEG Ogden, odwiedź: www.aegogden.com lub AEG: www.aegworldwide.com

#Sportsvenuebusiness

Udostępnij ten artykuł

Jak Tsonga odnosi sukcesy bez wygranej

Jak odnieść sukces bez wygranej

Zwycięstwo i sukces są często używane zamiennie przez wielu sportowców.

Większość sportowców i drużyn ocenia swój poziom sukcesu dzięki rekordzie wygranej.

Zwycięstwo ma tendencję do decydowania o tym, jak sportowcy postrzegają i czują się o sobie. Jeśli wygrasz, czujesz się dobrze i masz większe poczucie wartości jako sportowiec. Kiedy przegrywasz, czujesz się okropnie, a czasem bezwartościowy.

Czy można odnieść sukces bez wygranej?
Czy można odczuwać poczucie spełnienia i dumy, nawet jeśli nie wyszedłeś z zwycięzcy?

Cóż, może być tylko jeden zwycięzca, ale sukces jest otwarty dla wszystkich. Sukces jest samoziarnism; Jak dobrze wykonano zamiast tego, jak dobrze grał przeciwko przeciwnikowi.

Istnieje jedno duże rozróżnienie między zwycięstwem a sukcesem, czyli:
Zwycięstwo wymaga wielu zmiennych poza twoją kontrolą, aby połączyć się w odpowiedniej kombinacji (poziom gry przeciwnika, warunki konkurencji, zdrowie fizyczne itp.)

Sukces jest skoncentrowany na jednym czynniku w twojej bezpośredniej kontroli… ty!

Sukces wymaga sposobu myślenia, który pozwala skupić się na grze, przepchnąć się przez czas trwania konkurencji, mentalnie odbijanie się od przeciwności koncertowej i reaguje emocjonalnie w pozytywny sposób podczas konkurowania.

Jeśli możesz odnieść sukces nawet w porażce, będziesz w stanie utrzymać głowę wysoko, zachować pewność siebie i zwiększyć motywację, wiedząc, że przekroczyłeś swój limit.

Sukces buduje pęd emocjonalny, który zmusza Cię do dalszego poszukiwania sposobów na poprawę gry.

Jo-Wilfried Tsonga wszedł do szanghaju Rolex Masters z 2015 roku, zajmując 16. miejsce na świecie. Tsonga pokonał Rafaela Nadala w półfinałach, 64, 06, 75, aby zmierzyć się z nr 1 w rankingu Novak Djokovic. Djokovic był dominującą siłą w tenisa mężczyzn, wygrywając ponad 82% jego meczów, w tym pokonanie Tsonga 62, 64 podczas finałów Masters w Szanghaju 2015.

Mimo że Tsonga został wyprzedzony, postrzegał swój występ jako sukces. W rzeczywistości Tsonga przeniósł się na 10. miejsce w rankingach.

Tsonga: „Dla mnie to, co ważne jest dziś, aby grać w dobre tenis. Jestem bardzo zadowolony z tygodnia, w którym to zrobiłem… Jestem bardzo zadowolony. Tak, wiesz, aby wrócić na najlepszym poziomie, zawsze jest to długi proces. Cieszę się dzisiaj, że wróciłem naprawdę blisko 10. Daje mi energię, wiesz, nadal ciężko pracować i starać się osiągnąć inne dobre rzeczy ”.

Sukces to proces, w którym konsekwentnie wkładasz swój najlepszy wysiłek, szukaj sposobów na ulepszenie gry i masz sposób myślenia, aby konkurować bez względu na szanse.

Wyniki będą dotyczyć tego, jakie powinny być, ale wysiłek, który włożyłeś, zależy od ciebie i to wysiłek określa twój poziom sukcesu.

Strategia koncentrowania się na sukcesie, a nie wygrywaniu:
Oczywiście chcesz wygrać, to jest oczywiste. Ale łatwo się złapać w końcowym wyniku.

Kiedy oceniasz swoją wydajność, musisz obiektywnie przyjrzeć się innym czynnikom: jak ciężko walczyłeś o punkty, jak skoncentrowałeś się w krytycznych momentach lub jak szybko odbijałeś się od błędów.

Jeśli znajdziesz sukcesy, takie jak Tsonga, zapewni ci paliwo, aby nadal ciężko Paris Saint-Germain Koszulka pracować i spróbować osiągnąć inne dobre rzeczy.

Sprawdź nasze wideo tygodnia, strach przed porażką i wytrzymałość psychiczną w sporcie!

Naucz się sprawdzone strategie gier mentalnych, aby osiągnąć jak najlepiej na boisku!

Czy ty (lub twoi gracze) osiągniesz swoje umiejętności w konkurencji?

Czy CF Monterrey Koszulka przynosisz swoją najlepszą i najbardziej pewną grę na mecze?

Wybrane tenisisterzy nauczyli się występować z ostatecznym zaufaniem do turniejów.

Jeśli jesteś gotowy na poprawę swojej wytrzymałości psychicznej i wystąpienie z najwyższą pewnością siebie w meczach, zaufanie do tenisa: wytrzymałość psychiczna dla graczy turniejowych może ci to pomóc!

Użyj zaufania do tenisa, aby zwiększyć wytrzymałość psychiczną w tenisa i odkryć potężne i sprawdzone strategie gry mentalnej, które pomogły profesjonalistom wygrać!

Zaufanie tenisowe: wytrzymałość psychiczna dla graczy turniejowych

Co mówią klienci mentalni?
„Chcę poinformować, że twoje płyty CD z tenisem były dla mnie niezwykle pomocne. Słucham ich w samochodzie, a program pomaga Real Betis Balompie Koszulka mi przezwyciężyć niepokój związany z występem w turnieju. Dziękuję Ci!”
~ Wing Wu

Pobierz nasz bezpłatny raport psychologii tenisowej!

Dowiedz się, czy popełniasz jeden lub więcej z tych „kosztownych” błędów w grze mentalnej podczas meczów!

Pobierz nasz bezpłatny raport psychologii tenisowej:

Sześć niewymuszonych błędów „gry mentalnej” tenisarzy popełniają między punktami

Odkryjesz:

Jak twój umysł może być twoim najlepszym lub najgorszym atutem na boisku.

Jeśli skutecznie używasz umysłu między punktami.

Jedna strategia, która może pomóc Ci odpuścić ostatni punkt.

Najlepsze umiejętności gry mentalne, które musisz opanować, aby zwiększyć swoją pewność siebie i wydajność między punktami.

Kliknij tutaj, aby pobrać swój bezpłatny raport już dziś: sześć niewyniosły błędy „mentalnej gry” teniserzy wykonują między punktami

Co mówią tenisownicy?
“Dr. Cohn, jeden z Mnull

Wirtualny panel ALSD: Elastyczność wielofunkcyjna + w dzisiejszych miejscach

ALSD zaciągnął się do Atlanta Hawks / State Farm Arena Chris Holdsworth, Mike Kitts z Golden State Warriors / Chase Center, a także Brett Unzicker z Samsung Electronics America W przypadku wydarzenia wirtualnego zamknięcia.

Rynek sportu, jak i rozrywki będą musiały walczyć o zainteresowanie fanów za każdym razem, gdy nasze budynki otwierają się zarówno w przyszłość.

Aby wykonać satysfakcjonujący kalendarz zdarzeń z kilkoma do zero ciemnych dni, musimy zaoferować najlepsze produkty, wspierane przez elastyczne rozwiązania technologiczne, aby tworzyć niezapomniane doświadczenia, a także skuteczną wydajność miejsca na różne wydarzenia Reprezentacja Maroka w piłce nożnej mężczyzn Koszulka online.

To najbardziej obecne seminarium internetowe szczegółowo opisuje przejście branży z podejścia sportowego w miejscach Sport Club Internacional Koszulka do jednego, wspomaganego technologią, koncentrując się na wszystkich wydarzeniach online.

Stowarzyszenie dyrektorów luksusowych Suite (ALSD) Jared Frank, wydawca, prezentacje ALSD, moderowało Kashiwa Reysol Koszulka tę najważniejszą sesję wirtualną z panelistami:

Mike Kitts, SVP of Partnerships, Golden State Warriors / Chase Center 5:51

Chris Holdsworth, wiceprezes ds. Zarządzania programem, Atlanta Hawks Basketball Club / State Farm Arena 22:29

Brett Unzicker, wiceprezes ds. Sprzedaży, Samsung Electronics America 41:15

Ta opcja miejsca została opublikowana we współpracy z Samsungiem.

Obejrzyj całą serię „Solutions for a Shutdown” online pod adresem:

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: alsd.com

#Alsd #arenas #mlb #nba #SportSbiz #SportSentertainment #SportSindustry #SportSch #stadia

Kolejna edycja ALSD Worldwide-wiodącego wydarzenia w Europie na rynku premium Seat & Sports Hospitality-odbywa się na słynnym stadionie Anfield Stadium w Liverpool Football Club, w dniach 12-13 października. Seminarium na wysokim poziomie zbada dokładnie, jak zwiększyć zyski poprzez nowe kompilacje, uzupełnienia i rozszerzenia usług, a także za pomocą obecnych technologii, a także dokładnie, jak odzyskać utracone zyski po Covid-19.

Wydanie ALSD International w 2020 r.-zorganizowane przez Stowarzyszenie Dyrektorów Suite Luksusowych wraz z firmami sportowymi-będzie działać w sali wystawowej prezentującej aktualne produkty, usługi i rozwiązania, zakulisowe wycieczki na stadionie Anfield, Goodison Park, a także Goodison Park, a także M&S Bank Arena, oprócz wielu wydarzeń sieciowych, zapewniając zoptymalizowane możliwości dzielenia wiedzy, sieci i działalności.

#Alsdinternational – wiodące wydarzenie w Europie dla Premium Seat & Sports Hospitality Sector

#ALSD – Prowadzenie rynku miejsc premium przez ostatnie 30 lat

#SportsvenueBiz

#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma wiadomości rynkowych, widoków i rozwoju

Udostępnij ten artykuł

Tennis Podcast: Play With Match Cufein

Poprawa zaufania do gry meczowej

Witamy w podcastie Tennis Psychology.

Dr Patrick Cohn z Sports Psychology for Tennis, to gra mentalna Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej mężczyzn Koszulka profesjonalisty tenisa, a także zawodników, trenerów tenisowych, a także rodziców zwiększania zaufania, skupienia, a także opanowania wykorzystujących strategie psychologii sportowej.

Podczas sesji psychologii tenisowej w tym tygodniu:
Dr Cohn rozmawia z Ianem Westermannem z www.essentialtennis.com o tym, jak poprawić zaufanie do tenisa w meczu.

Wielu tenisistów nie gra tak bardzo, jak ich perspektywa w meczach.

Dowiesz się również, czy możesz przemyśleć swoją grę mentalną podczas meczów.

Ian Westermann jest absolwentem eksperckiego programu administracji tenisa w Ferris określonym uniwersytecie, a także grał w tenisa w Ferris w Division II. Ian jest certyfikowanym przez USPTA Tennis Pro, a także uczy w pełnym wymiarze godzin w Congressional Country Club w Bethesda, MD. Ważny podcast Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej mężczyzn Koszulka tenisowy koncentruje się na sprawności fitness, technika, grze mentalnej i strategii.

*Pobierz podcast tenis psychologii (kliknij prawym przyciskiem myszy, a także „Zapisz jako” na komputerze)

Subskrybuj podcast tenis psychologii za pośrednictwem iTunes

*Prześlij swoją mentalną grę w tenisa Dr Cohn w Peak Performs Sports

*Pobierz bezpłatny raport psychologii tenisowej, aby poprawić swój sposób myślenia między punktami

Naucz się sprawdzone strategie gier mentalnych, aby wykonać swoje najlepsze na boisku!

Czy ty (lub twoi gracze) występujesz tak samo, jak Twoja West Ham United Koszulka zdolność w konkurencji?

Czy przynosisz swoje najlepsze i najbardziej pozytywne mecze?

Wydane tenisistów odkryli dokładnie, jak występować z ostatecznym zaufaniem do turniejów.

Jeśli jesteś przygotowany do zwiększenia wytrzymałości psychicznej, a także wystąpienie z najwyższą pewnością siebie w meczach, pewność siebie w tenisa: wytrzymałość psychiczna dla graczy zawodowych może ci w tym pomóc!

Użyj zaufania do tenisa, aby pomóc zwiększyć wytrzymałość psychiczną w tenisa, a także znaleźć potężne, a także sprawdzone strategie gier mentalnych, które pomagały eksperci sportowcom wygrywać!

Zaufanie tenisowe: wytrzymałość psychiczna dla zawodników zawodowych

Co mówią klienci mentalni?
„Jesteśmy zaskoczeni, jak bardzo program„ pozytywnego sportowca ”pomagał mojej siostrzenicy w jej najlepszym tenisie podczas meczów. Właściwie dotarła do najdalszej rundy konkursu (półfinałów) po ukończeniu CDS/Skoroszytu. Zrobimy wszystkie pięć w serii. ”
~ Jason Bourguignon, wujek

Pobierz nasz bezpłatny raport psychologii tenisowej!

Dowiedz się, czy popełniasz jeden lub więcej z tych „kosztownych” błędów w grze mentalnej podczas meczów!

Pobierz nasz bezpłatny raport psychologii tenisowej:

Sześć niewymuszonych błędów „gry mentalnej” tenisarzy popełniają między punktami

Odkryjesz:

Jak twój umysł może być twoim najlepszym lub najgorszym posiadaniem na boisku.

Jeśli skutecznie korzystasz z umysłu między punktami.

Jedna strategia, która może pomóc Ci odpuścić ostatnią kwestię.

Najlepsze umiejętności gry mentalne, które wymagają opanowania, aby zwiększyć swoją pewność siebie, a także wydajność między punktami.

Kliknij właśnie tutaj, aby pobrać bezpłatny raport już dziś: sześć niewykonanych błędów „mentalnej gry” teniserzy wykonują między punktami

Co mówią tenisownicy?
“Dr. Cohn wykonał fantastyczne zadanie, współpracując z moim synem Joe nad umiejętnościami psychicznymi dla tenisa. Nauczył go umiejętności umysłowych, a także samokontroli niezbędnych do przejścia na wyższy poziom. Dzięki Doc! ”
~ Mike Withers, Joe Withers Son

Zwiększ swoją pewność siebie, a także skup się na profesjonalnym coachingu gry mentalnej!

Mistrz trener gry mentalnej, dr Patrick Cohn, może pomóc w pokonaniu problemów z grą mentalną z osobistym coachingiem.

Możesz współpracować z samym Dr. Patrickiem Cohnem w Orlando na Florydzie lub przez Skype, Facetime lub Telefon. Zadzwoń do nas bezpłatnie pod numer 888-742-7225 lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o różnych programach coachingowych!

Co mówią nasi mentalne trenerzy?
Dziękujemy za całą wiedzę, narzędzia, materiały, a także wytyczne, które dostarczyłeś mi podczas tego kursu. To było naprawdę fantastyczne doświadczenie. Patrzę w przyszłość, aby zintegrować ten system treningu mentalnego nie tylko stażystom w klubie, ale także wnosić to wspaniałe wykształcenie na zewnątrz sportowcom, którzy są naprawdę popełniani, a także dążyć do osiągnięcia ich najwyższych wyników. ”
~ Tim Whitehead, główny profesjonalista tenisowy, MGCP