Waterbury Hydro Job zachowuje przepływy letnie

Montpelier, Vt.-Departament Ochrony Środowiska w Vermont wydał wysokiej jakości akredytację wysokiej jakości 11 grudnia związaną z przyszłymi operacją przyjaznego ekologicznego projektu wodnego Hydroelectric Project. Zgodnie z tą decyzją zbiornik Waterbury będzie utrzymywany w obecnym poziomie letnim przez cały rok, a przepływy będą obsługiwane, aby znacznie ostrożnie odzwierciedlały naturalny przepływ rzeki Bit.

Departament Wysokiej jakości akredytacja zapewnia, że operacje tam są prowadzone w sposób, który chroni połowy, pływanie, pływanie, a także inne rekreacyjne wykorzystujące zarówno zbiornik Waterbury, jak i Bit River. Decyzja zapewnia również, że tama będzie nadal pełnić swoją główną funkcję kontroli powodzi.

„Cieszymy się, że możemy wydawać akredytację wysokiej jakości wody, która zaspokaja nasze obowiązki w zakresie zabezpieczenia jakości wody, jednocześnie zapewniając dalszy uzyskanie Reprezentacja Belgii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka dostępu do rekreacyjnych wykorzystujących zbiornik Waterbury, a Palmeiras Koszulka także rzekę Bit, która jest lubiana przez wiele niezliczonych vermonterów, ”Stwierdził Sanfrecce Hiroshima Koszulka Komisarz ds. Ochrony Środowiska David Mears.

Projektant mieszkaniowy, aby otworzyć lokalizację Pickleball

W sporcie Pickleball, przyszłość rozwoju lokalizacji może pochodzić od osobistych Villarreal CF Koszulka budownictwa domów. Kolter Homes, projektant zaplanowanych przez mistrzów społeczności dorosłych, ujawnił, że opracuje lokalizację Pickleball z ponad 30 sądami, która uważa się za największą osobistą lokalizację pickliny opracowanej w Gruzji. Kompleks będzie Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka częścią Cresswind Georgia w Twin Lakes, dzielnicy 55+ pod budowaniem w Hoschton w stanie Georgia, na północ od Braselton.

Oczekuje się, że dzielnica mieszkaniowa będzie dostępna dla mieszkańców wiosną, przy czym sądy są jednym z punktów sprzedaży, ponieważ będą w stanie organizować konkursy, a także wydarzenia.

„W ciągu ostatnich 10 lat Pickleball wysadziło się jako niezwykle wymagana zewnętrzna udogodnienie przez mieszkańców naszych 55+ społeczności” – powiedział Mark Laclaire, dyrektor Kolter House of Life. „W naszych dzielnicach na południowym wschodzie Pickleball jest zwykle jednym z największych, a także najbardziej aktywnych klubów rezydentów”.

Kompleks Georgia zaznaczy drugie znaczne miejsce dewelopera. Na początku grudnia Kolter House otworzyło 27-boczne centrum piklegałów w PGA Village Verano w Port Santos Laguna Koszulka St. Lucie na Florydzie. To miejsce, uważane za największą osobistą lokalizację Pickleball na Południowej Florydzie, ma organizować World Pickleball Open, sankcjonowane przez USA Stowarzyszenie Pickleball Association, 12–15 grudnia.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Sportowcy, którzy są samokrytyczni

Jak zwiększyć swoją pewność siebie bez nadmiernego samokrytyki

Czy jesteś zadowolony z tego, gdzie jesteś w swojej grze?

Większość sportowców odpowiedziałaby „nie”, ponieważ chcą osiągnąć więcej.

W końcu celem każdego sportowca jest osiągnięcie jak największego potencjału sportowego.

Niektórzy sportowcy uważają, że najlepszym sposobem na poprawę jest to, aby nigdy nie być zadowoleni z występu.

Ci sportowcy angażują się w ciągłą samokrytykę, aby spróbować zwiększyć swoją grę.

Jest to trudny obszar dla wielu sportowców do nawigacji.

Samokrytyka rzadko prowadzi do samodoskonalenia.

Tak, chcesz się uczyć na podstawie swoich niepowodzeń, ale samokrytyka prowadzi do niższej pewności siebie i mniejszej wydajności.

Dobrym przykładem samokrytyki i samodoskonalenia jest Ivana Jeremic, która jest na trzecim roku w drużynie siatkówki Uniwersytetu Stanowego w Arizonie.

Drużyna ASU ma jeden z najlepszych startów, a znaczna część raportu kredytowego pojawia się Jeremic, który jest jednym z liderów statystycznych zespołu.

Jednak dążenie Jeremica do odkrycia jej potencjału i dążenia do samodoskonalenia może być czasem nieco nadmierne.

Jeremic: „Jestem naprawdę samokrytyczny. Zawsze myślę, że mogę zrobić lepiej. Nawet jeśli miałem niesamowitą noc, wychodzę i myślę: „Mogę to zrobić lepiej”. Nigdy nie powiem, że mam się dobrze; Zawsze powiem, że mogę zrobić lepiej. ”

To stwierdzenie ma do pewnego stopnia sens. Dlaczego jakikolwiek sportowiec miałby ćwiczyć swój obecny poziom gry?

Jeśli chcesz być najlepszy, czy nie zawsze próbujesz być lepszy?

Jest jeden problem z sposobem myślenia „Dobre jest wystarczająco dobre”.

To przekonanie często leży u podstaw perfekcjonizmu, w którym wydajność Tottenham Hotspur Koszulka jest idealna lub porażka… a ponieważ doskonałość jest niemożliwa, sportowiec zawsze czuje się, jakby się nie udało.

Perfekcjonizm podważa twoją pewność siebie, ponieważ możesz nie zaakceptować raportu kredytowego dla rzeczy, które robisz dobrze.

Zło zawsze przeważa nad dobrymi częściami wydajności.

Samokrytyka staje się destrukcyjną praktyką, która ostatecznie blokuje sportowiec przed jej potencjałem.

Samokrytyka staje się najbardziej szkodliwa, gdy ma miejsce w trakcie konkurencji.

Samokrytyka w trakcie zawodów sprawia, że ​​błędy żyją w umyśle sportowca i skupiają się na następnej grze.

Jak powstrzymać samokrytyczne myśli z tym sposobem myślenia NLP

Trener siatkówki ASU, Sanja Tomasevic, rozumie, w jaki sposób dążenie do doskonałości może być największym Gamba Osaka Koszulka wrogiem, nie tylko dla jeremica, ale każdego sportowca.

Tomasevic: „[Jeremic] jest jej najważniejszym krytykiem i dlatego zajęło jej to tak długo [grać, jak gra]. Jest naprawdę dobrym graczem. Wchodzi we własną głowę, a kiedy zaczyna krytykować siebie (i) nie wie, jak się z tego wydostać… musisz się przenieść i przestać się bić. ”

Nadmierna samokrytyka powstrzyma cię od zwiększenia gry na wyższy poziom.

Aby zwiększyć pewność siebie, chcesz porzucić dążenie do perfekcji i wyglądać na najlepszą każdą grę.

Ten sposób myślenia „być najlepszym” obejmuje zarówno samodoskonalenie, jak i Reprezentacja Ghany w piłce nożnej mężczyzn Koszulka przekazanie sobie raportu kredytowego dla swoich sukcesów.

Z nienaruszonym zaufaniem będziesz w najlepszej pozycji, aby poprawić i przenieść grę na wyższy poziom.

Poprawa bez nadmiernej samokrytyki:

1. Jest czas i miejsce na wszystko. Podczas zawodów powinieneś skupić się na technice gry, aby pozostać w chwili obecnej.

Idź naprzód po pomyłce. Unikaj oceniania chwili na chwilę.

2. Użyj obiektywnej informacji zwrotnej, a nie negatywnej krytyki. Cel wymaga spojrzenia na swoje wymierne statystyki i zdecydować, co podkreślić podczas następnej praktyki.

Bądź o wiele bardziej obiektywny i skup się na poprawie, a nie niepowodzeniach. Utrzymuj równowagę między poprawą gry a byciem milszym dla siebie.

Zwiększ swoją pewność siebie i skupiaj się na eksperckim coachingu gry mentalnej!

Mistrz trener gry mentalnej, dr Patrick Cohn, może pomóc ci podbić problemy z grą mentalną z osobistym coachingiem.

Możesz współpracować z samym Dr. Patrickiem Cohnem w Orlando na Florydzie lub przez Skype, Facetime lub Telefon. Zadzwoń do nas całkowicie bezpłatnie pod numer 888-742-7225 lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania znacznie informacji na temat różnych programów coachingowych, które oferujemy!

Co mówią nasi studenci coachingu mentalni?
„Ponieważ ostatnio pracowałeś z AJ na początku września, jego krajowy ranking poprawił się z 349 do 148. Jego rekord turnieju w pewnym momencie, ponieważ rozmowa z tobą wynosiła 17-4, a 3 z 4 jest w trzecich setach lub remisach i 2 Z tych meczów będących tym samym graczem, którego on ma, ponieważ pokonał (możesz pamiętać, że był na przegranej serii 0-9, kiedy się z tobą skontaktowaliśmy). Jego rekord remisu wynosi co najmniej 90% do ostatniego weekendu, kiedy wygrał turniej okręgowy 18s z wygraną w pół i finałowym meczu. Twoja pomoc z pewnością poprawiła wyniki AJ, a jego zachowanie na boisku znacznie się poprawiło. ”
~ Dawn Woodman, matka A.J.

„Chcę ci podziękować za wspaniałą pracę, którą wykonujesz z Ty. Wydaje się, że szybuje WInull

Jak wykorzystać wizualizację dla zaufania do sportu

w podcastie sportowej psychologii sportowej, Mental Game of Sports Expert, dr Patrick Cohn, odpowiada na pytanie od sportowca, który chce wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać wizualizację, aby poprawić zaufanie Sporty!

Posłuchaj w tym miesiącu podcastu Psychology Sports, aby dowiedzieć się, jak poprawić wydajność w sporcie i innych barierach mentalnych, które ograniczają wydajność.

Pobierz Podcast Sports Psychology #121 (kliknij prawym przyciskiem myszy i „Zapisz jako” na komputerze)

Subskrybuj podcast Sports Psychology za pośrednictwem iTunes.

Chwyć bezpłatne trening psychiczny dr Cohna i wytrzymałość psychiczną dla e -booków sportowych!

Pobierz bezpłatny raport psychologii sportowej, aby ulepszyć swoją grę mentalną!

Chcesz, aby dr Cohn odpowiedział w mentalnej grze z pytaniem sportowym w swoim podcastie? Prześlij swoje pytanie psychologii sportowe dr Cohnowi na PeakSports.com.

Zwiększ swoją samoocenę dzięki coachingowi gry mentalnej!

Master Mental Game Coach, dr Patrick Cohn, może pomóc tobie lub Twoim sportowcu (y) w wieku 12 lat i więcej, pozbyć się problemów z gier mentalnych z osobistym coachingiem.

Możesz współpracować z samym Dr. Patrickiem Cohnem w Orlando na Florydzie lub za pośrednictwem Skype, Facetime lub Telefone. Zadzwoń do nas bezpłatnie pod numer 888-742-7225 lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat różnych oferowanych przez nas programów coachingowych!

Co mówią nasi uczniowie?
“WOW!!! Co ja miałem tydzień. Byłem w stanie zrobić z pewnością siebie, która pozwoliła mojemu stylowi zabłysnąć – nie o wiele więcej wchodzące na arenę z wyglądem „jelenia w światłach” lub uczuciu. Przestałem oceniać siebie podczas występu i opuściłem arenę po tym, jak moje wzory czuję się, jakbym doświadczył dużo zabawy. bardzo dziękuję.”
~ Julia Dreyer, mistrz narodowy jeździec

Dla wszystkich sportowców-naucz się technik zwiększania zaufania!

D masz negatywny obraz siebie jako sportowca, który tłumi pewność siebie?

Bez względu na to, że starasz się być pozytywny, czy nie jesteś w stanie wstrząsnąć wątpliwościami, które wpadają w twoją Liverpool FC Koszulka głowę, gdy rozmiar konkurencji?

Czy oznaczyłeś siebie jako przegrany, biedny bliżej lub mierny sportowiec, a te etykiety utknącie w rutynie użalania się i niezdecydowania?

Jeśli odpowiedziałeś tak na którekolwiek z tych pytań, sprawdź pewnego siebie sportowca!

Program CD i Real Betis Balompie Koszulka skoroszyt Con pewny siebie to 14-dniowy plan najwyższej pewności siebie. Ten program jest idealny dla każdego sportowca lub instruktora, który chce odkryć sprawdzone techniki wzmacniające zaufanie, zagwarantowane drastycznie budować poczucie własnej wartości i poprawić wydajność sportową.

Dowiedz się o wiele więcej o jednym z naszych popularnych programów CD w serii pewnych siebie sportowców…

Pewny siebie sportowiec: 14-dniowy plan najwyższej pewności siebie

Sprawdź wszystkie produkty z serii pewnych siebie sportowców!

Co mówią klienci?
„Najpierw kupiłem pewnego siebie sportowca, aby zobaczyć, jak poszedł program i natychmiast zobaczyłem wyniki. Następnie kupiłem resztę serii pewnych siebie sportowców i zaobserwowałem dramatyczną poprawę mojego poziomu gry lub muszę powiedzieć spójność. Obecnie gram w baseball NCAA Division 1 na Lamar University, a nawet moi trenerzy zaobserwowali zmianę w sposobie, w jaki technika. Moje podejście i pewność siebie na talerzu. ”
~ Tylor Prudhomme (posłuchaj jego historii sukcesu)

„Jestem profesjonalnym surferem kwalifikującym świat ASP i Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka po rozpoczęciu„ pewnego siebie sportowca ”miałem niemal natychmiastową zmianę postawy wobec własnych zdolności surfowania i sposobu myślenia w konkurencji. Korzystając z pewnych strategii sportowca, moje zaufanie wykonało 180 stopni. Wygrałem lokalnego pro/jestem kilka tygodni temu i właśnie miałem swój najlepszy wynik roku w jednym ostatnim wielkim wydarzeniu na światowym torze w zeszłym tygodniu w Brazylii! To moja tajna broń! ”
~ Shaun Burrell, profesjonalny surfer (słuchaj jego historii sukcesu)

Dla młodych sportowców i rodziców – dowiedz się o wiele więcej o tym, jak pomóc dzieciom szybko poprawić pewność siebie!

Mamy dla ciebie świetny program „The pewny siebie sportowy dzieciak: 7-dniowy plan budowania najwyższej pewności siebie”.

Pewna Sports Kid to 7-dniowy program dla rodziców i dzieci w celu poprawy wydajności, szczęścia i sukcesu młodego sportowca… w sporcie i życiu!

Pewna sportowa dzieciak to dwa programy w jednym. Istnieje instrukcja i płyta CD dla rodziców/trenerów oraz skoroszyt/CD dla młodych sportowców.

Pełniony metodami mentalnymi, których ty i twoje dzieci możesz zacząć od razu używać, ten program uczy sportowców, jak identyfikować Bustersa zaufania, proaktywnie radzić sobie z nimi, zarządzać oczekiwaniami, które podważają pewność siebie i mentalnie przygotowują się do zachowania pewności siebie w obliczu przeciwności losu.

Co więcej, nasz program uczy cię, jako rodziców sportowych i trenerów, w jaki sposób możesz krzywdzić pewność siebie dzieci i daje instrukcje dotyczące zmiany zachowania w sposób, który poprawi wydajność twoich sportowców, pewność siebie i przyjemność.

Dowiedz się o wiele więcej o jednym z naszych popularnych programów CD w serialu pewnego siebie Kids…

Pewny siebie sportowy dzieciak: anull

Klucze mentalne do występowania nieustraszonego w sporcie

występują bez strachu w zawodach

Jak możesz występować LOSC Lille Koszulka nieustraszenie w konkurencji? Czy potrzebujesz obciążenia pewności siebie? Czy potrzebujesz wysokiego zaufania do swoich umiejętności? Czy musisz przestać się martwić o popełnienie błędów? A może nie musisz mieć obsesji na punkcie wyników?

Okej, oto moje zdanie…. Wszystkie te umiejętności umysłowe prowadzą do sukcesu w sporcie. Jednym sportowcem, który najbardziej zmaga się z tymi umiejętnościami, jest perfekcjonista.

Dlaczego perfekcjoniści mieliby mieć problemy z występowaniem nieustraszonym? Wiemy, że to nie z powodu braku przygotowania, poświęcenia lub wysiłku.

Prawda jest taka: perfekcjonistowie obsesji na punkcie wyniku lub tego, co nazywam następstwem konkurencji, na przykład:

*Jeśli się nie uda, moi rodzice będą zdenerwowani moją grą?
*Jeśli nie wygramy gry, czy moi koledzy z drużyny nadal myślą, że jestem dobry?
*Jeśli nie występuję świetnie, czy będę rozczarowany moim występem?

Tak, wszystkie powszechne pytania, nad którymi przesuwa się perfekcjonista. Umieściliśmy je pod parasolem strachu przed porażką.

Widzisz, perfekcjoniści nie mogą puścić i grać swobodnie, ponieważ chronią się przed porażką, zbytnio skupiając się na wyniku i następstwie konkurencji.

Zazwyczaj niepotrzebnie martwią się o to, co inni będą myśleć o swoich występach.

Jakie są najlepsze klucze do występowania z zaufaniem w konkurencji? Dam ci prostą wersję:

1. Puść to, co myślą inni i skup się na wykonaniu
2. Wykonaj dla siebie, aby nie zaimponować (lub nie zawieść) innych
3. Przestań próbować być doskonały i pomyśl o wygrywaniu brzydkich.

Na podstawie tych zasad, w programie CD Fearless Athlete, uczę cię, jak pokonać pułapki perfekcjonizmu i jak swobodnie działać w konkurencji.

Oto, co jeden rodzic/trener niedawno powiedział o CD Fearless Athlete:

„Kupiłem program Fearless Athlete dla mojej córki, która gra w softball. Trenuję ją i Bayern Munich Koszulka trenuję…

Czytając opisy programu, dopasowała opis perfekcjonisty do „T”. Ja też tak, ale nigdy tego nie zdawałem. Teraz mogę jej pomóc uniknąć wszystkich pułapek, które żyłem z całego życia.

Jesteśmy w dniu 4 z 15 codziennych lekcji, a poprawa była niezwykle zauważalna. Jej wydajność gry przeszła przez dach. Widzę, że jest szczęśliwsza. I zbliżyło nas do siebie.

Obiekt szkoleniowy, na który idzie, aby zająć się Twoją pracą. Mogę teraz powiedzieć, że będę polecać Twój program innym trenerom i rodzicom. ”

~ Mark Galbraith, trener i rodzic sportowy

Jeśli jeszcze nie wiedziałeś, możesz uzyskać całą serię pewnych siebie sportowców na cyfrowym pobieraniu. Oznacza to brak kosztów wysyłki i zdobądź go tego samego dnia!

Program CD i skoroszyt nieustraszony sportowiec

Twój trener gry mentalnej,

Dr Patrick Cohn

P.S. Pomagamy również wielu perfekcjonistom przezwyciężyć pułapki perfekcjonizmu za pośrednictwem naszych programów coachingu umysłowego. Sprawdź tutaj programy coachingowe jeden na jednego:

Trening psychologii sportowej dla sportowców i wykonawców

Zwiększ swoją pewność siebie dzięki coachingowi gry mentalnej!

Master Mental Game Coach, dr Patrick Cohn, może pomóc tobie lub Twoim sportowcu (y) w wieku 12 lat i więcej, przezwyciężyć problemy mentalne z osobistym coachingiem.

Możesz współpracować z samym Dr. Patrickiem Cohnem w Orlando na Florydzie lub przez Skype, Facetime lub Telefon. Zadzwoń do nas bezpłatnie pod numer 888-742-7225 lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat różnych programów coachingowych, które oferujemy!

Co mówią nasi uczniowie?
“WOW!!! Co Kashima Antlers Koszulka ja miałem tydzień. Byłem w stanie występować z pewnością siebie, która pozwoliła mojemu stylowi zabłysnąć – żadne więcej wchodzących na arenę z wyglądem „jelenia w światłach” lub uczuciu. Przestałem oceniać siebie podczas występu i opuściłem arenę po tym, jak moje wzory czuję się, jakbym doświadczył dużo zabawy. bardzo dziękuję.”
~ Julia Dreyer, mistrz narodowy jeździec

Dla wszystkich sportowców-naucz się technik zwiększania zaufania!

D masz negatywny obraz siebie jako sportowca, który tłumi pewność siebie?

Bez względu na to, że starasz się być pozytywny, czy nie jesteś w stanie wstrząsnąć wątpliwościami, które wpadają w twoją głowę, gdy rozmiar konkurencji?

Czy oznaczyłeś siebie jako przegrany, biedny bliżej lub mierny sportowiec, a te etykiety utknącie w rutynie użalania się i niezdecydowania?

Jeśli odpowiedziałeś tak na którekolwiek z tych pytań, sprawdź pewnego siebie sportowca!

Program CD i skoroszyt Con pewny siebie to 14-dniowy plan najwyższej pewności siebie. Ten program jest optymalny dla każdego sportowca lub trenera, który chce odkryć sprawdzone techniki zwiększania zaufania, zagwarantowane znacznie budowanie pewności siebie i poprawy wyników sportowych.

Dowiedz się więcej o jednym z naszych najpopularniejszych programów CD w serialu pewnego siebie…

Pewny siebie sportowiec: 14-dniowy plan najwyższej pewności siebie

Sprawdź wszystkie produkty z serii pewnych siebie sportowców!

Co mówią klienci?
„Najpierw kupiłem pewnego siebie sportowca, aby zobaczyć, jak poszedł program, a od razu zobaczył wyniki. I thnull