Wirtualny panel ALSD: Elastyczność wielofunkcyjna + w dzisiejszych miejscach

ALSD zaciągnął się do Atlanta Hawks / State Farm Arena Chris Holdsworth, Mike Kitts z Golden State Warriors / Chase Center, a także Brett Unzicker z Samsung Electronics America W przypadku wydarzenia wirtualnego zamknięcia.

Rynek sportu, jak i rozrywki będą musiały walczyć o zainteresowanie fanów za każdym razem, gdy nasze budynki otwierają się zarówno w przyszłość.

Aby wykonać satysfakcjonujący kalendarz zdarzeń z kilkoma do zero ciemnych dni, musimy zaoferować najlepsze produkty, wspierane przez elastyczne rozwiązania technologiczne, aby tworzyć niezapomniane doświadczenia, a także skuteczną wydajność miejsca na różne wydarzenia Reprezentacja Maroka w piłce nożnej mężczyzn Koszulka online.

To najbardziej obecne seminarium internetowe szczegółowo opisuje przejście branży z podejścia sportowego w miejscach Sport Club Internacional Koszulka do jednego, wspomaganego technologią, koncentrując się na wszystkich wydarzeniach online.

Stowarzyszenie dyrektorów luksusowych Suite (ALSD) Jared Frank, wydawca, prezentacje ALSD, moderowało Kashiwa Reysol Koszulka tę najważniejszą sesję wirtualną z panelistami:

Mike Kitts, SVP of Partnerships, Golden State Warriors / Chase Center 5:51

Chris Holdsworth, wiceprezes ds. Zarządzania programem, Atlanta Hawks Basketball Club / State Farm Arena 22:29

Brett Unzicker, wiceprezes ds. Sprzedaży, Samsung Electronics America 41:15

Ta opcja miejsca została opublikowana we współpracy z Samsungiem.

Obejrzyj całą serię „Solutions for a Shutdown” online pod adresem:

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: alsd.com

#Alsd #arenas #mlb #nba #SportSbiz #SportSentertainment #SportSindustry #SportSch #stadia

Kolejna edycja ALSD Worldwide-wiodącego wydarzenia w Europie na rynku premium Seat & Sports Hospitality-odbywa się na słynnym stadionie Anfield Stadium w Liverpool Football Club, w dniach 12-13 października. Seminarium na wysokim poziomie zbada dokładnie, jak zwiększyć zyski poprzez nowe kompilacje, uzupełnienia i rozszerzenia usług, a także za pomocą obecnych technologii, a także dokładnie, jak odzyskać utracone zyski po Covid-19.

Wydanie ALSD International w 2020 r.-zorganizowane przez Stowarzyszenie Dyrektorów Suite Luksusowych wraz z firmami sportowymi-będzie działać w sali wystawowej prezentującej aktualne produkty, usługi i rozwiązania, zakulisowe wycieczki na stadionie Anfield, Goodison Park, a także Goodison Park, a także M&S Bank Arena, oprócz wielu wydarzeń sieciowych, zapewniając zoptymalizowane możliwości dzielenia wiedzy, sieci i działalności.

#Alsdinternational – wiodące wydarzenie w Europie dla Premium Seat & Sports Hospitality Sector

#ALSD – Prowadzenie rynku miejsc premium przez ostatnie 30 lat

#SportsvenueBiz

#SportSvenUeBusiness – wiodąca platforma wiadomości rynkowych, widoków i rozwoju

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.