Aktualizacja Field Globe Life: Building obecnie 72%

Budynek Globe Life Field, nowy dom MLB Texas Rangers, jest obecnie około 72%, a także na dobrej drodze do otwarcia w marcu 2020 r.

Kiedy Texas Rangers przenosi się do nowego domu Globe Life Field w ciągu siedmiu miesięcy, fani skorzystają z funkcji, w tym 5,5-hektarowego systemu dachowego, a także klimatyzowanego komfortu.

Ambitny projekt, z szacunkowym kosztem znacznie więcej niż 1 mld USD, dąży do tego, że stanowi najlepszą lokalizację w Major League Baseball.

Oficjalne przełomowe dla Globe Life Field – z około 40 300 miejscami siedzącymi – zajęło lokalizację 28 września 2017 r., Wraz z budową rozpoczynającą się od tygodnia.

Nowy ballpark o powierzchni 1,8 miliona stóp kwadratowych, znaleziony na 13 akrach na południe od obecnego Globe Life Park w Arlington, obecnie wkracza w ostatnią fazę, przy czym budowanie jest ukończone około 72%.

Status budowy
Pod względem warunków budowania projektu:

Stal dachowa:

Prace są ciągłe na wysuwanym dachu o powierzchni 5,5 akra. Ostatnia sekcja drugiej chowanej kratownicy została zainstalowana w zeszłym tygodniu. Druga kratownica została przeniesiona do zaparkowanego otoczenia w środę.

Konstrukcja trzeciego wysuwanego systemu dachowego kratownicę rozpoczęła się na polu. Pierwszy kawałek trzeciej sekcji zostanie zainstalowany w przyszłym tygodniu.

Istnieje ogółem pięciu wymobionych kratownic dachowych. Oczekuje się, że prace stalowe dla wysuwanego systemu dachowego będzie się sumować do końca października.

W ubiegłym tygodniu stały system dachowy East został zdefiniowany, umożliwiając kratownicę całkowicie przynieść swoją wagę.

System dachowy Atalanta BC Koszulka wykorzysta ogółem 19 000 ton stali. Budynek systemu dachowego rozpoczął się późną jesienią 2018 r., A także oczekuje się, że zostanie ukończony do końca 2019 r.

Dodatkowe prace dachowe:

Płaskie kratownice są łącznie zarówno na Wschodzie, jak i na Sport Club Internacional Koszulka zachodniej stronie boiska. W zeszłym tygodniu wypełniono stalowe wypełnienie.

Metalowe decowanie, a także dachy są łącznie nad zachodnią częścią boiska. Dekrowanie na wschodniej części jest kompletne w 80%.

Zainstalowano osiem z 20 ogólnych wózków, obudowę kół, a także silniki dla operowanego dachu. W przyszłym tygodniu zostaną zainstalowane o wiele więcej wózków. Wózki oceniają 114 028 funtów każdy.

Praca wewnętrzna:

Toalety, a także prysznice zostały wyłożone kafelkami w domach klubowych.

Suchy kartonowo -gipsowe jest w sumie 75% w boisku. Trwają obecnie płyty kartonowo -gipsowe w klubie, a także obszary koncesyjne.

Szafki zostały zainstalowane na poziomie apartamentów założycieli.

Prace stolarskie są ciągłe na obszarach zewnętrznych.

Trwa koncesja, a także płytki toaletowe na wszystkich poziomach, w tym poziom apartamentu, trwają.

Rozpoczęła się instalacja do chowanego szkła na dolnych apartamentach.

Zewnętrzna praca:

Praca kamienna granitowa, jak i Lueders jest ciągła zarówno na wnętrzu, jak i zewnętrznych kolumnach boiska. Praca z cegły jest ciągła w kolumnach wewnętrznych.

Budowa jest ciągła na wejściu na południowy zachód, jedną z pięciu głównych bramek do Globe Life Field. Betonowe kolumny zostały ukończone na początku tego tygodnia, a także rozpoczęły się prace stalowe.

Trwa instalacja szklana po północnej stronie boiska.

Różnorodny:

Wstępna funkcja klimatyzacji została rozpoznana w ograniczonych obszarach boiska, w tym na poziomie usługi, a także niższej hali. Funkcja powietrza została również rozpoznana w budynku biurowym w tym tygodniu.

Sieci są w trakcie instalacji na pierwotnej hali.

Trwają prace nad frontami koncesyjnymi.

Urządzenia kuchenne są ustawione w całym budynku.

Oprawy toalety, w tym toalety, a także zlewozmywaki, są w trakcie instalacji.

Trwają hydraulika, HVAC i prace elektryczne.

13 schodów ruchomych zostało zainstalowanych na miejscu. Pięć Villarreal CF Koszulka z 24 ogólnych wind jest w trakcie instalacji.

Czteropiętrowy budynek biurowy, znaleziony po południowo-wschodniej stronie strony, jest kompletny w 80%.

Stal konstrukcyjna:

Bowl Steel została ukończona w połowie lutego, wykorzystując ogółem 16 000 ton stali do budowy. Ostatni utwór został zainstalowany w górnej części Concourse na środkowym polu, północno -wschodniej części terenu.

Budynek stali Bowl rozpoczął się w czerwcu 2018 r., Zajęło dziewięć miesięcy.

Północno-wschodnia powietrza Texas Rangers wkrótce będzie nowym domem, Globe Life Field. Dzięki uprzejmości: Texas Rangers / HKS

HKS jest projektantem stylu pracy, a także biznesem budowlanym na Manhattanie. Obecnie codziennie jest około 1400 pracowników.

Nowe Globe Life Field, które jest opracowywane jako partnerstwo publiczno-prywatne między miastem Arlington, a także Rangersami, będzie nie tylko nowym domem zespołu, ale także wielofunkcyjnym sportem, a także lokalizacją rozrywki domowej, która będzie zawierać umiejętności W celu utrzymania liceum, studiów i sportów na całym świecie, oprócz wycieczek rozrywkowych domowych.

Premianull

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.