Arizona zorganizuje inauguracyjne mistrzostwa softballa Pac-12 w 2023 r.

Stadion Hillenbrand University of Arizona odbędzie inauguracyjne mistrzostwa softballa Pac-12, zorganizowane na miejsce 10–13 maja 2023 r.

Drużyny będą grać dziennie na mistrzostwach softballowych Pac-12 2023. Czterodniowe wydarzenie rozpocznie się od gry między ósmymi i dziewiątymi drużynami w sezonie. Ten mistrz rozwinę się w ośmio-drużynowym wsporniku jednorazowym z ćwierćfinałami, półfinałami i mistrzostwami zostaną zakwestionowane w ciągu następnych trzech dni. Mistrz mistrzostw Pac-12 softball dostanie automatyczny cytat konferencji do turnieju NCAA.

powiązane historie

Odwiedź St. Pete/Clearwater odnawia jako oficjalny sponsor NFCA

Nowe przywództwo dla najlepszego meczu młodzieżowego baseball i softball

Dwa duże konkursy softballowe zajmujące miejsce w Ajax Koszulka ten weekend

Riccardo Fraccari ponownie wybrał prezydenta Światowej Konfederacji Softball

Arizona, aby organizować inauguracyjne mistrzostwa softballa Pac-12 w 2023 roku

Konferencja naprawdę ma nadzieję, że dodanie konkursu pomoże poprawić zapasy swoich zespołów, gdy dotyczy wyboru do Borussia Dortmund Koszulka nawigacji NCAA.

„Dla mnie wydawało się, że turniej SEC, turniej ACC, miał wiele do aspektu… rankingi i takie rzeczy” – stwierdziła była krótka niedawno Arizona, Jessie Harper.

PAC-12 był historycznie wieloma udanymi konferencją w softball, a jego programy integrują się do wygrania 24 z 40 mistrzostw NCAA Softball wszechczasów-UCLA (12) i Arizona (8) prowadzą pakiet. Wszystkie dziewięć zespołów Pac-12 pojawiło się w World Series Women’s College World Series. Zarówno UCLA, jak i Arizona stworzyli tegoroczną College Softball World Series w Oklahoma City, Oklahoma.

Stadion Hillenbrand został opracowany w 1993 roku i przeszedł 8 milionów dolarów przywrócenia przed sezonem 2019. Znacznie ponad milion fanów poszło z bramami, Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka biorąc pod uwagę, że jego otwarcie i lokalizacja przyciągnęły znacznie ponad 74 000 fanów w 2022 roku, co jest drugim najlepszym w kraju.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.