Klucze do gry mentalnej do praktyki jakości

za pomocą przygotowania umysłowego w celu zminimalizowania błędów mentalnych

Czy popełniasz błędy mentalne w konkurencji? Jeśli tak, te błędy mogą być funkcją tego, jak ćwiczysz…

Błędy w konkurencji nie wskazują na brak zdolności, talentu lub warunkowania.

Przez większość czasu błędy mentalne wynikają z tego, jak trenujesz, jak ćwiczysz, a dokładniej, jak trenujesz umysł, aby konkurować.

To przygotowanie umysłowe ma kluczowe znaczenie dla minimalizacji błędów psychicznych w konkurencji.
Zbyt wielu sportowców przechodzi ruchy w praktyce. Ci sportowcy uczestniczą dwie godziny dziennie przez pięć dni w tygodniu w sumie 10 godzin treningu.

Chociaż ci sportowcy ćwiczą fizycznie, nie są w pełni obecni Bologna FC 1909 Koszulka psychicznie. Umieszczenie godzin jest inne niż liczba godzin. Ci sportowcy mogą nigdy nie przegapić praktyki, ale na pewno przegapić okazję.

Problem polega na tym, jak trenujesz umysł, aby reagować w konkurencji…
Kiedy jesteś fizycznie obecny w praktyce, twoje uwarunkowanie może się poprawić, a twoje umiejętności techniczne mogą być lepsze, ale nigdy nie trenujesz umysłu, aby był w pełni przygotowany do konkurowania.

W przypadku gimnastyczki brak przygotowania umysłowego nie trenuje umysłu, jak reagować na bobble w środku rutyny.

Dla baseballistka brak przygotowania umysłowego nie trenuje umysłu, jak się odbijać po rezygnacji z czterech biegów w pierwszej rundzie.

Dla piłki nożnej brak przygotowania umysłowego nie trenuje umysłu, aby nadał ton gry, grając agresywnie z gwizdka.

Dla tenisistka, brak przygotowania umysłowego, nie trenuje umysłu do walki przez mecz po złym rozgrzewce.

Jeśli nie trenujesz swojego umysłu do rywalizacji, to pod przymusem konkurencji popełnisz te same błędy mentalne w kółko.

Na przykład błędy mentalne czasami nękały New York Jets w trakcie sezonu NFL 2017-18…

Po przegranej z Carolina Panthers, dysze zostały oznaczone siedem kar, z których cztery były przeciwne defensywnemu, w tym jednej kary defensywnej, która przedłużyła cztery czwarte jazdy dla Panter.

Wszystkie te błędy mentalne pozwoliły Panterom wrócić w czwartej kwarcie, aby oddać Jets swoją piątą porażkę w sześciu meczach.

Darron Lee, linebacker Jets, stwierdził, że Jets zwrócił szczególną uwagę na ich przygotowanie umysłowe podczas praktyk po straty.

Lee: „Piątkowe praktyki w tym tygodniu [mieliśmy mniej błędów, jeśli w ogóle, po tym, jak trenerzy podjęli decyzję o położeniu dodatkowego nacisku na ukończenie każdego okresu praktyki. Powiedziałbym, że cały tydzień praktyki był całkiem niezły. Było ostrzejsze na całej planszy, bez błędów, bardzo niewielkich kar, ludzie są taktowane. ”

Lee oświadczył, że obrona Jets koncentrowała się na ćwiczeniu gry w taki sam sposób, w jaki chcą konkurować w zakupie, aby zmniejszyć błędy mentalne…

Lee: „Zaczęliśmy koncentrować się na ostatnim okresie dnia. Po prostu kończąc, będąc ostrym, bez głupich kar, zeskakując. Możemy to kontrolować i nie możemy się doczekać, aby to połączyć w niedzielę. ”

Minimalizacja błędów mentalnych zaczyna się od przygotowania umysłowego i szkolenia umysłu do konkurowania.

Wypróbuj ten pomysł, aby wyszkolić swój umysł, aby konkurować:
Mieć plan praktyki. Zadaj sobie pytanie: „Jak mogę ćwiczyć, aby lepiej konkurować?”

Po udzieleniu odpowiedzi na to pytanie zidentyfikuj cele ćwiczeń i stwórz scenariusze konkurencyjne, które pozwalają trenować umysł, aby konkurować w ten sposób.

Na przykład pełne skupienie, intensywność, zarządzanie niepowodzeniami, pokonywanie wątpliwości musi być częścią Twojej regularnej praktyki.

Ćwicz w sposób, który pomoże ci w konkurencji, nie przejmuj się tylko ruchami.

Zacznij od nauki kontrolowania koncentracji w praktyce i konkurencji z ukierunkowanym programem audio i skoroszytu sportowca:

Popraw koncentrację w sporcie!

Jeśli jesteś sportowcem, który jest często rozpraszany, koncentruje się na konkurencji lub chce dowiedzieć się więcej o tym, jak lepiej skupić się pod presją, skupiony sportowiec jest dla Ciebie!

Koncentracja i zdolność skupienia się w przeciwnościach jest to, co sportowcy mistrzowskie robią najlepiej.

Tylko jedno rozproszenie, aby wejść do umysłu, aby stracić istotny punkt, przegapić putt lub stracić sekundę od czasu okrążenia. Nie możesz pozwolić, aby rozproszenia były szalone w twoim umyśle i powodować popełnienie błędów w ważnych czasach w grze!

Skoncentrowany sportowiec to kompletny system pokazujący, jak skupić się jak mistrz i wykorzystać moc strefy skupiają się na każdym remisie na boisku, boisku, torach lub kursie w praktyce i grach!

Ten skoroszyt i program CD Olympique Lyonnais Koszulka składa się z 2 płyt dźwiękowych, które obejmują 14 dni ulepszania ćwiczeń i podstawowego, aby podążać za skoroszytem, ​​który prowadzi Cię przez każdy z 14 dni, pomaga stosować strategie i dostosowuje ćwiczenia do osobistych wyzwań dotyczących koncentracji.

Odkryć:

Jak szybko zidentyfikować zakłócenia, które sabotują twoją koncentrację i jak szybko ponownie Juventus Koszulka skupić się po rozproszeniu.

Jak korzystać z Pregamenull

Leave a Reply

Your email address will not be published.