USA SWOMIMNE MODIFIS TYR PRICE SERIINY Styczniowe wydarzenie

Nadchodzące wydarzenie Tyr Pro Series w USA SWIMME od 14 stycznia odbędzie się w dwóch miejscach zamiast trzech po przedłużeniu regionalnego Sport Club Internacional Koszulka pobytu w domu w Południowej Kalifornii wymusiło anulowanie Irvine, Kalifornia, strona gospodarza.

Wydarzenie wystąpi z dwoma lokalizacjami konkurencji; Główne miejsce w North East ISD Blossom SL Benfica Koszulka Athletic Complex w San Antonio w Teksasie, który jest polem tylko zaproszonym, a także wschodnim miejscu w Swimrva w Richmond w stanie Wirginia. Każda strona będzie miała około 100 kobiet i 100 męskich sportowców rywalizujących, a wszystkie lokalne, stanowe i federalne wytyczne zdrowotne zostaną ściśle przestrzegane.

Seria Tyr Pro Swim zazwyczaj składa się z serii 3,5-dniowych wydarzeń. USA Swimming nadal poszukuje najbezpieczniejszych sposobów organizacji wydarzeń na poziomie krajowym w ramach przygotowań do procesów olimpijskich w USA później tego lata w Omaha w stanie Nebraska. LOSC Lille Koszulka Przyszłe daty wydarzeń 2021 zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.