Martin Robinson, aby przejść na emeryturę z codziennej roli w KSS

Po 25 latach jako dyrektor KSS, 23 z nich jako dyrektor zarządzający, Martin Robinson przejdzie na emeryturę ze swojej codziennej roli w praktyce Pod koniec września 2019 r.

Podczas gdy Martin w pełni zamierza cieszyć się nowo odkrytą „wolnością”, będzie utrzymywał kontakt z biznesem i będzie nadal udzielał porad i wskazówek, gdzie potrzebne są jego umiejętności.

Martin dołączył do KSS w 1994 roku, zaledwie trzy lata po utworzeniu Liverpool FC Koszulka praktyki. W tym czasie około 20 pracowników pracowało w biurze w piwnicy na Lower Regent Street.

W 1996 r. Martin przejął codzienne zarządzanie firmą, umożliwiając Davidowi Keirle i innym dyrektorom skoncentrowanie się na klientach i projektach.

Po ogłoszeniu przejścia na emeryturę Martin powiedział:

Jestem dumny z moich osiągnięć i wdzięczny za przywilej pomagania nowo powstającym start-upom w dobrze działającą i bardzo szanowaną firmę. Na drodze było kilka nierówności, ale dzięki starannemu zarządzaniu stale rozwinęliśmy praktykę do ponad 100 pracowników i zajęliśmy 40 najlepszych w AJ100. Dołączyłem do KSS ze względu na jego etos i fakt, że ludzie, jako jednostki, są podstawą każdej podejmowanej przez siebie decyzji. Odchodziłem, gdy poznałem wielu przyjaciół na całe życie i z wielkim szacunkiem dla tego, co wszyscy osiągnęli, uczyniając KSS bardzo cenioną praktyką, jaką jest dzisiaj.

Wszyscy w KSS i rzeczywiście w Sports Venue Business chcieliby życzyć Martinowi bardzo szczęśliwego przejścia na emeryturę.

KSS jest wieloletnim i bardzo cenionym sponsorem VIP firmy Sports Venue Business (SVB). Aby uzyskać więcej informacji na temat ich wielokrotnie nagradzanej architektury i usług projektowych, po prostu kliknij reklamę banerową poniżej…

KSS będzie zarówno wystawiał (stoisko nr 7), jak i przemówienie w ALSD International – Europe One and One Impreza poświęcone sektorze Premium/VIP/Club Siedzi i Hospitality – odbędzie się na stadionie Croke Park w październiku, gdzie eksperci z całej Europy i Północy Ameryka zapewni LOSC Lille Koszulka wgląd, jak zwiększyć przychody dzięki nowym kompilacji, remontach i ekspansji usług, a także poprzez najnowsze oferty F&B i technologii.

Dyrektor zastępczy, Debbie Power, dostarczy prezentację zatytułowaną ponowną definiującą doświadczenia premium na stadionie Wembley poprzez projekt wraz z Ros Robinson, szefem Club Wembley Development for Kawasaki Frontale Koszulka the Football Association (FA) w pierwszym dniu Międzynarodowego wydarzenia ALSD, w poniedziałek października, w poniedziałek październik 28.

#Alsdinternational – wiodące wydarzenie w Europie poświęconym sektorowi Premium/VIP i hotelarstwa

#SportsvenueBiz

is

Udostępnij ten artykuł

Leave a Reply

Your email address will not be published.