Projektant mieszkaniowy, aby otworzyć lokalizację Pickleball

W sporcie Pickleball, przyszłość rozwoju lokalizacji może pochodzić od osobistych Villarreal CF Koszulka budownictwa domów. Kolter Homes, projektant zaplanowanych przez mistrzów społeczności dorosłych, ujawnił, że opracuje lokalizację Pickleball z ponad 30 sądami, która uważa się za największą osobistą lokalizację pickliny opracowanej w Gruzji. Kompleks będzie Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka częścią Cresswind Georgia w Twin Lakes, dzielnicy 55+ pod budowaniem w Hoschton w stanie Georgia, na północ od Braselton.

Oczekuje się, że dzielnica mieszkaniowa będzie dostępna dla mieszkańców wiosną, przy czym sądy są jednym z punktów sprzedaży, ponieważ będą w stanie organizować konkursy, a także wydarzenia.

„W ciągu ostatnich 10 lat Pickleball wysadziło się jako niezwykle wymagana zewnętrzna udogodnienie przez mieszkańców naszych 55+ społeczności” – powiedział Mark Laclaire, dyrektor Kolter House of Life. „W naszych dzielnicach na południowym wschodzie Pickleball jest zwykle jednym z największych, a także najbardziej aktywnych klubów rezydentów”.

Kompleks Georgia zaznaczy drugie znaczne miejsce dewelopera. Na początku grudnia Kolter House otworzyło 27-boczne centrum piklegałów w PGA Village Verano w Port Santos Laguna Koszulka St. Lucie na Florydzie. To miejsce, uważane za największą osobistą lokalizację Pickleball na Południowej Florydzie, ma organizować World Pickleball Open, sankcjonowane przez USA Stowarzyszenie Pickleball Association, 12–15 grudnia.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Wydrukować
LinkedIn
Reddit
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.