Planiści do cieszenia się w 2009 r.

Planiści do cieszenia się w 2009

Kliknij tutaj, aby sprawdzić lokalizacje, które można cieszyć w 2009 roku.

Planiści wydarzeń sportowych, którzy pojawili się w tym centrum uwagi, zainteresowali się rynkiem za ich zdolność do uznania, a także wzrosnąć ponad różne trudności związane z prowadzeniem wydarzeń sportowych, ze względu na ich genialne, a także innowacyjne techniki planowania, a także realizacji wydarzeń sportowych, dla wydarzeń sportowych, dla wydarzeń sportowych, dla wydarzeń sportowych, dla wydarzeń sportowych Ich zdolność do wpłynięcia na innych, za ich zaangażowanie w ich pracę, a także entuzjazm sportu – w celu zapewnienia ryzyka niezliczonej młodzieży, a także dorosłym do walki w sporcie, które lubią.

Jako Sport Club Internacional Koszulka dyrektor college’u prezentuje Elite Sports College, J.D. Bancroft organizuje „prezentacje”, a także obozy w softballowym softball 18U, które umożliwiają trenerom uczelni rekrutację najlepszych sportowców do swoich programów. Bancroft stwierdził, że największym spełnieniem w planowaniu wydarzeń sportowych jest dostarczanie fantastycznego US Sassuolo Koszulka środowiska dla graczy, aby stworzyć stypendium uczelni, które umożliwia im kontynuowanie gry TSG 1899 Hoffenheim Koszulka na następnym poziomie, a także w celu uzyskania wykształcenia opłacanego. pod warunkiem wysokich kosztów podróży, stwierdził, że to zrobi
Zapewnij bezpłatne przestrzenie hotelowe trenerom, jeśli miał nieograniczony budżet. „Większość szkół wyższych ma niewielki budżet. Pomoc w kosztach przestrzeni byłaby dużą korzyścią, a także motywowałoby o wiele więcej do uczestnictwa. ”

Butch Cassidy, dyrektor ds. Event ds. Marketingu sportowego, organizuje triathlony, duathlons, maratony, a także imprezy siatkówki plażowej w wielu lokalizacjach na Florydzie. Gdy stara się być „największym dyrektorem wydarzeń wszechczasów”, Cassidy przyjmuje praktyczną technikę zarządzania wydarzeniami-tworząc własne oddolne reklamy, a także konfigurację wydarzenia, a także sam.

Prezydent wydarzeń w Las Vegas Pat Christenson organizuje 50 wydarzeń rocznie, a także stwierdził, że jest dla niego bardzo kluczowe, aby poprawić każde wydarzenie z poprzedniego roku. „Nie musi to być zarówno skoki, jak i granice, jednak każde zdarzenie musi co roku poprawić. Ulepszony zwrot z inwestycji jest naszym największym celem. ” Uważa, że ​​będzie to szczególnie ważne w pogorszeniu koniunktury gospodarczej. „Wydarzenia będą wymagać zmiany, a także zapewnić znacznie większą wartość”.

Zorganizując wydarzenia sportowe przez 20 lat, Ann Cody, dyrektor partnerstwa, a także polityka publiczna dla Blazesports America, stwierdziła, że ​​zachęci przybyszów do „przyjmowania niebezpieczeństw, a także radzenia sobie z obowiązkami, które [ich] [ich]”. Wyjaśnia imprezy Blazesports America jako „transformacyjne doświadczenie” dla niedawno niepełnosprawnych sportowców na nowo odkrywających ich możliwości sportowe, a także dla widzów, którzy po raz pierwszy spędzają paraolimpijskie wydarzenia sportowe.

Chet Collier, dyrektor wykonawczy The Oklahoma City Memorial Marathon, obsługuje, a także liczy na personel 5000 wolontariuszy, którzy „dają swobodnie swój czas, a także zasoby”, aby prowadzić wydarzenia, które honorują 168 osób, które zmarły w bombardowaniu bombardowania Budynek Alfred P. Murrah w Oklahoma City. W trzecim roku maratonu magazyn World’s World Magazine nazwał go jednym z 12 maratonów „obowiązkowych” na świecie, a także zwiększył znacznie ponad 1 milion dolarów dla Oklahoma City Memorial Foundation w ciągu zaledwie ośmiu lat. „Zbuduj wysokiej jakości zespół administracyjny” – powiedział Collier. „Nic nie może zastąpić talentu”.

John Counts, asystent określa dyrektora Virginia w rozdziale National Softball Association (NSA), asystuje od 25 konkursów z 20 do 150 drużyn rocznie. Powiedział, że największą trudnością w planowaniu wydarzeń jest zarządzanie logistyką, a także komunikacja wielu zespołów, jednak uznanie uczestników sprawia, że ​​długie godziny są warte. „Posłuchaj swojej klienteli. To oni pomogą ci rozwijać swój biznes ”.

Również z NSA Thomas Devlin, wiceprezes, zorganizował zawody typu młodzieżowego z 587 zespołami. Stwierdził, że poświęci o wiele więcej pieniędzy na ceremonie otwarcia, gdyby miał nieograniczony budżet. „To wtedy gracze mogą się dobrze bawić, zanim przejdą do poważnej służby w próbie wygrania mistrzostw”.

Disney Sports Attractions Soccer Manager Patrick Dicks, który wyprodukował prezentację Disney Soccer w 1997 roku, stwierdził, że najwięcej szczęścia w swoim 17 latach na rynku wydarzeń sportowych nastąpiło, gdy wizytówka przeszła od koncepcji do faktycznego wydarzenia. „Znalezienie idealnej mieszanki biegłości ma kluczowe znaczenie. Otocz się ekspertami, którzy rozumieją zarówno wizję, jak i zadanie ” – doradził.

Jako dyrektor operacji sportów światowych i marketingowych, Bob Doughty organizuje dziewięć 12 wakeboardów, a także wydarzenia rybackie rocznie, z 80-150 uczestników. Powiedział, że rozwija powiązania z agentami regionalnymi, ponieważ pomagają mu zrozumieć politykę, a także politykę każdego miasta. „Pomyśl o każdym wydarzeniu sportowym, jakby było na twoim własnym podwórku. Dokładnie jak chciałbyś to zrobić? ”

Fran Dowell, dyrektor wykonawczy Senionullnull

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.