Jak wykorzystać wizualizację dla zaufania do sportu

w podcastie sportowej psychologii sportowej, Mental Game of Sports Expert, dr Patrick Cohn, odpowiada na pytanie od sportowca, który chce wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać wizualizację, aby poprawić zaufanie Sporty!

Posłuchaj w tym miesiącu podcastu Psychology Sports, aby dowiedzieć się, jak poprawić wydajność w sporcie i innych barierach mentalnych, które ograniczają wydajność.

Pobierz Podcast Sports Psychology #121 (kliknij prawym przyciskiem myszy i „Zapisz jako” na komputerze)

Subskrybuj podcast Sports Psychology za pośrednictwem iTunes.

Chwyć bezpłatne trening psychiczny dr Cohna i wytrzymałość psychiczną dla e -booków sportowych!

Pobierz bezpłatny raport psychologii sportowej, aby ulepszyć swoją grę mentalną!

Chcesz, aby dr Cohn odpowiedział w mentalnej grze z pytaniem sportowym w swoim podcastie? Prześlij swoje pytanie psychologii sportowe dr Cohnowi na PeakSports.com.

Zwiększ swoją samoocenę dzięki coachingowi gry mentalnej!

Master Mental Game Coach, dr Patrick Cohn, może pomóc tobie lub Twoim sportowcu (y) w wieku 12 lat i więcej, pozbyć się problemów z gier mentalnych z osobistym coachingiem.

Możesz współpracować z samym Dr. Patrickiem Cohnem w Orlando na Florydzie lub za pośrednictwem Skype, Facetime lub Telefone. Zadzwoń do nas bezpłatnie pod numer 888-742-7225 lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat różnych oferowanych przez nas programów coachingowych!

Co mówią nasi uczniowie?
“WOW!!! Co ja miałem tydzień. Byłem w stanie zrobić z pewnością siebie, która pozwoliła mojemu stylowi zabłysnąć – nie o wiele więcej wchodzące na arenę z wyglądem „jelenia w światłach” lub uczuciu. Przestałem oceniać siebie podczas występu i opuściłem arenę po tym, jak moje wzory czuję się, jakbym doświadczył dużo zabawy. bardzo dziękuję.”
~ Julia Dreyer, mistrz narodowy jeździec

Dla wszystkich sportowców-naucz się technik zwiększania zaufania!

D masz negatywny obraz siebie jako sportowca, który tłumi pewność siebie?

Bez względu na to, że starasz się być pozytywny, czy nie jesteś w stanie wstrząsnąć wątpliwościami, które wpadają w twoją Liverpool FC Koszulka głowę, gdy rozmiar konkurencji?

Czy oznaczyłeś siebie jako przegrany, biedny bliżej lub mierny sportowiec, a te etykiety utknącie w rutynie użalania się i niezdecydowania?

Jeśli odpowiedziałeś tak na którekolwiek z tych pytań, sprawdź pewnego siebie sportowca!

Program CD i Real Betis Balompie Koszulka skoroszyt Con pewny siebie to 14-dniowy plan najwyższej pewności siebie. Ten program jest idealny dla każdego sportowca lub instruktora, który chce odkryć sprawdzone techniki wzmacniające zaufanie, zagwarantowane drastycznie budować poczucie własnej wartości i poprawić wydajność sportową.

Dowiedz się o wiele więcej o jednym z naszych popularnych programów CD w serii pewnych siebie sportowców…

Pewny siebie sportowiec: 14-dniowy plan najwyższej pewności siebie

Sprawdź wszystkie produkty z serii pewnych siebie sportowców!

Co mówią klienci?
„Najpierw kupiłem pewnego siebie sportowca, aby zobaczyć, jak poszedł program i natychmiast zobaczyłem wyniki. Następnie kupiłem resztę serii pewnych siebie sportowców i zaobserwowałem dramatyczną poprawę mojego poziomu gry lub muszę powiedzieć spójność. Obecnie gram w baseball NCAA Division 1 na Lamar University, a nawet moi trenerzy zaobserwowali zmianę w sposobie, w jaki technika. Moje podejście i pewność siebie na talerzu. ”
~ Tylor Prudhomme (posłuchaj jego historii sukcesu)

„Jestem profesjonalnym surferem kwalifikującym świat ASP i Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn Koszulka po rozpoczęciu„ pewnego siebie sportowca ”miałem niemal natychmiastową zmianę postawy wobec własnych zdolności surfowania i sposobu myślenia w konkurencji. Korzystając z pewnych strategii sportowca, moje zaufanie wykonało 180 stopni. Wygrałem lokalnego pro/jestem kilka tygodni temu i właśnie miałem swój najlepszy wynik roku w jednym ostatnim wielkim wydarzeniu na światowym torze w zeszłym tygodniu w Brazylii! To moja tajna broń! ”
~ Shaun Burrell, profesjonalny surfer (słuchaj jego historii sukcesu)

Dla młodych sportowców i rodziców – dowiedz się o wiele więcej o tym, jak pomóc dzieciom szybko poprawić pewność siebie!

Mamy dla ciebie świetny program „The pewny siebie sportowy dzieciak: 7-dniowy plan budowania najwyższej pewności siebie”.

Pewna Sports Kid to 7-dniowy program dla rodziców i dzieci w celu poprawy wydajności, szczęścia i sukcesu młodego sportowca… w sporcie i życiu!

Pewna sportowa dzieciak to dwa programy w jednym. Istnieje instrukcja i płyta CD dla rodziców/trenerów oraz skoroszyt/CD dla młodych sportowców.

Pełniony metodami mentalnymi, których ty i twoje dzieci możesz zacząć od razu używać, ten program uczy sportowców, jak identyfikować Bustersa zaufania, proaktywnie radzić sobie z nimi, zarządzać oczekiwaniami, które podważają pewność siebie i mentalnie przygotowują się do zachowania pewności siebie w obliczu przeciwności losu.

Co więcej, nasz program uczy cię, jako rodziców sportowych i trenerów, w jaki sposób możesz krzywdzić pewność siebie dzieci i daje instrukcje dotyczące zmiany zachowania w sposób, który poprawi wydajność twoich sportowców, pewność siebie i przyjemność.

Dowiedz się o wiele więcej o jednym z naszych popularnych programów CD w serialu pewnego siebie Kids…

Pewny siebie sportowy dzieciak: anull

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.