Praca tygodnia: Asystent administracji bezpieczeństwa tłumu, FA

Sprawdź najnowszą „pracę tygodnia” – Asystent Administracji Bezpieczeństwa Ośrodek z FA – przyniesione przez Sports Location Company (SVB) zadania Board zasilany przez GlobalSportSjobs.

Asystent administracji bezpieczeństwa tłumu (12 miesięcy FTC)

Lokalizacja
Londyn, Wielka Brytania

Opublikowany
23.06.2017

Zamyka
07/07/2017

Sektor
Federacje Cerezo Osaka Koszulka i LOCS

Funkcjonować
Wydarzenia i operacje

Rodzaj kontraktu
Na czas określony

godziny
Pełny etat

Wynagrodzenie
Konkurencyjny

Opis pracy

Organizacja:

FA odpowiada za nadzorowanie, promowanie, a także ustanawianie angielskiego piłki nożnej, od oddolnych, po grę ekspercką. Mamy ogromne ambicje. Kilka naszych celów obejmuje zapewnienie, że Emirates FA Cup pozostaje w konkursie Premier na świecie, ten stadion Wembley, a także St.george’s Park nadal są światowej klasy miejscami, a także ten sukces osiąga się dzięki każdej z naszych 24 krajowych krajowych boki.

Wembley Stadium, uprzejmość: FA

Wspólne wartości, wizja, a także duma z naszego ludu mają kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. Uprawiamy zespół niezwykle wykwalifikowanych, namiętnych, a także oddanych osób, które są poświęcone przyszłości angielskiej piłki nożnej. Rozumiemy, że różnorodność promuje innowacje, a także z tego powodu szukamy osób, które są doskonałe w tym, co robią, bez względu na swoje pochodzenie.

Przegląd roli:

Zgłaszając się do menedżera ds. Bezpieczeństwa tłumu, Postopiciel będzie odpowiedzialny za przygotowanie przydziału Dnia wydarzeń, a także dystrybucji dokumentacji Dnia wydarzeń, a także informacji o wszystkich grach Tottenham Hotspur FC rozgrywanych na stadionie Wembley na sezon 2017/18.

Co Reprezentacja Chorwacji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka będziesz robić:

Zrozumieć, a także wpływać na koszty, a także obsługuj proces budżetu zdarzenia, zwiększając zamówienia zakupowe odpowiednie dla zdarzenia. Zapewnienie, że zostaną zarejestrowane na śledzeniu zakupu zespołu bezpieczeństwa tłumu.

Współpracuj z rozwiązaniem i pracownikami medycznymi, aby zagwarantować, że zaspokoimy żądanie prawne zgodnie z naszym certyfikatem bezpieczeństwa.

Pomóż działowi działalności we wszystkich operacjach Wembley Stadium Event Day.

W czasach wydarzeń posiadacz funkcji zagwarantuje, że zespoły bezpieczeństwa tłumu mają całościową metodę, a także nadzorują wszystkie elementy operacji Dnia zdarzenia w obrębie wnętrz i zewnętrznych obszarów.

Upewnij się, że wszyscy członkowie zespołu bezpieczeństwa tłumu w Dniu wydarzeń wymagali munduru, urządzeń, a także dokumentów do wywiązania się z obowiązków.

Proponuj pojęcia w celu poprawy oferowanych usług, a także wysokiej jakości wydarzeń, a także dostawy.

Zapewnij zgodność z certyfikatem bezpieczeństwa, a także przewodnika zielonego/fioletowego podczas przygotowywania określonych dokumentów.

Pomóż ustalić, a także wykonać zasady bezpieczeństwa i bezpieczeństwa w dniu zdarzeń, protokoły, a także procedury.

Funkcja po zdarzeniu będzie obejmować przygotowanie, a także przesyłanie listy płac, a także kontrolę faktur.

Żyj typową funkcją Wembley, a także wysokiej jakości wymagań, a także promuj, a także wspieraj kulturę usług gości za pomocą działań, a także zachowań.

Wykonaj dodatkowe zadania w razie potrzeby przy zakupie, aby spełnić priorytety zmieniające grupę FA.

Kogo szukamy:

Doświadczenie w pracy w środowisku biurowym.

Doświadczenie w dobrej pracy w szybkiej atmosferze, a także zapewnianie terminów.

Doskonałe umiejętności w Microsoft Office.

Pośrednie umiejętności liczenia.

Doskonała administracja czasu, a także umiejętności komunikacyjne.

Zdolność do niezależnego radzenia sobie z kilkoma pracami.

Elastyczna metoda w godzinach pracy.

Dobry gracz zespołowy.

Co możemy zaoferować:

Interesująca i trudna funkcja w zmieniającej się, dynamicznej i światowej sławy organizacji sportowej.

Atrakcyjne świadczenia, a także dochód konkurencyjny dla najlepszego kandydata.

Grupa stowarzyszenia piłkarskiego promuje włączenie i różnorodność, a także z zadowoleniem przyjmuje aplikacje od wszystkich. Jeśli masz jakiekolwiek konkretne wymagania dotyczące procesu rekrutacji lub rozmowy kwalifikacyjnej, weź to w liście motywacyjnym.

Stowarzyszenie piłkarskie (FA)

Stowarzyszenie piłkarskie (FA) zostało założone w 1863 r. Jako organ zarządzający meczu w Anglii.

FA jest odpowiedzialny za Sevilla FC Koszulka wszystkie elementy regulacyjne gry w piłkę nożną w Anglii.

Dodaj do mojej krótkiej listy

Zobacz wszystkie prace stowarzyszenia piłkarskiego (FA)

Aby uzyskać pełny opis zadania, a także szczegóły, kliknij tutaj.

#SportsvenueBusiness – Utrzymanie cię w wiedzy!